Üye İdsi nasıl alırım

Başlatan torettos, 18 Ksm 2017, 13:41

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

torettos

hocam ben üyenin idsini almak istiyorum.
$context['member']['id']denedigimde anasayfada çalışmıyor ama profil de çalışıyor yani kısacası üyenin idsini nasıl alabilirim

torettos

sorun çözüldü $context['user']['id'] olacak mış

torettos

tarantula üye idsini $_SESSION["usr_serialnumber"] = $context['user']['id'];

yapıyorum a.php diye sayfa açıp içine

<?php
session_start();
echo $_SESSION["usr_serialnumber"] ;
?>
yapıyorum çalışmıyor neden olabilir ?

tarantula901

<?php

//alttakı kodu dizini öğrendikten sonra sil
echo dirname(__FILE__);

require(
"usteki dir name ile cıkan dızın adını gir ve usteki kodu sil/SSI.php");

echo 
$user_info['username'];
echo 
$context['user']['id'];
?>

üsteki kodu kullanabilirsin biri kullanıcı adı diğeri id si.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

torettos

evet SSI.php eklemeyi unutmuşum tam yapmıştım sizin ne cevap vereceginizi merak ettim bakayım dedim aynısıymış :D hocam

yeni bir sayfa oluşturdum eklenti ile degil ancak whoiste bilinmeyen sayfa diyor

whois-turkish php dosyasına
$txt['whoall_radyo'] = '<a href="' . $scripturl . '/Odeme-Arayuz">Ödeme Sistemlerini</a> geziyor.';
ekledim ama etkili olmadı yardımcı olur muusnuz

tarantula901

sadece türkçe kodunu ekleyerek o kısmın çıkacağını düşünmeyin o kodu gösteren kodları inceleyin.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

torettos

ne yapmam gerek peki who da bilinmeyen diye çıkıyor ben onu ödeme sayfasında olarak göstermek istiyorum