Smf Sitemap 2.0.x

Başlatan tarantula901, 18 Haz 2014, 03:15

« önceki - sonraki »

tekyürek ve 21 Ziyaretçiler konuyu incelemekte.

tarantula901

Mod Name    : Sitemap
Created By   : SlammedDime

Not : Sitemap Arama motorlarında sitenizi daha hızlı indexleyebilmesi için gerekli bir moddur.

Not : Linke tıkladıktan sonra sitemap_2-2-1.zip olanı indirin.

Download Linki:

http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=755

Sitemap Türkçe Dil :

Modifications.turkish.php dosyasında ara   ( Temanızın languages klasörü içerisinde bulunur. )

?>
Üstüne Ekle :

// SMF Sitemap Strings
$txt['sitemap'] = 'Sitemap';
$txt['sitemap_boards'] = 'Bolumler';
$txt['sitemap_xml'] = 'Sitemap xml olarak goster <em>link</em>';
$txt['sitemap_topic_count'] = 'sitemapte kac konu olsun<div class="smalltext">0 hepsni gosterr (<strong class="error">NOT RECOMMENDED ON LARGE BOARDS</strong>)</div>';
$txt['sitemap_board_none'] = 'No boards to display';
$txt['sitemap_topic_none'] = 'No topics to display';
$txt['sitemap_30day_priority'] = ' 30 gune kadar olan konular ';
$txt['sitemap_60day_priority'] = ' 60 gune kadar olan konular';
$txt['sitemap_90day_priority'] = ' 90 gune kadar olan konular';
$txt['sitemap_91day_priority'] = ' 90 gunden sonraki konular';

.htaccess dosyasının en altına   ( Ftp'de Ana Dizinde bulunur. )

Şunları ekle :

RewriteRule ^sitemap.xml$ ./index.php?action=sitemap;xml
Önemli: Admin panelden paket bölümünden paketi yukluyorsunuz. Paket sürüm uyuşmazlığı olabilir onun için. pacgages bölümünden en altında gelişmiş kısmına tıklayarak açılan alana sitemap sürümünü girip paketi yukleyebilirsiniz.

Son sürüme uyumlu mod  eke eklenmiştir.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

bizde seo var yinede kursak birşey olur mu?
Seonun ücretli olanı mevcut kurmamız gerekir mi bunu...
Herkes göründüğü gibi değil.

tarantula901

Alıntı yapılan: Sosyal Öğretmeni - 31 Ekm 2014, 08:45
bizde seo var yinede kursak birşey olur mu?
Seonun ücretli olanı mevcut kurmamız gerekir mi bunu...

seoda sitemap geliyor bunu kurmanıza gerek yok
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

Eyvallah açıklamanız için çok teşekkür ederim
Herkes göründüğü gibi değil.

tarantula901

rica ederim iyi çalışmalar

Ücretli Smf Destek İçin

MMH Forum

.htaccess 'yi bulamadım ben ?

tarantula901

ftp programıylamı baktınız yoksa fılemanagerlemı

sıtenızde seo varmı

Ücretli Smf Destek İçin

MMH Forum

Filezilla ile baktım da öyle bişey bulamadım ben yanlış yere bakmış olabilirim.

Seo yok sanırım yani ben öyle birşey yüklemedim

tarantula901

ozaman boş bir not defterinde yada notpat ++ da usteki kodu ekleyip şu sekılde kaydedıp ftp atacaksınız  .htaccess

Ücretli Smf Destek İçin

MMH Forum

Kaydettim attım Şu şekilde

tarantula901

Ücretli Smf Destek İçin

istanbul

hocam ben paketlere tıkladığımda. karşıma iki seçenek çıkıyor.

sitemap_2-2-1.zip   bunu seçip indireceğim sanırım aşağıdan Manual Install Instructions for seçeneğinin ordan 2.0.14 seçtiğimde bu hatam mesajını alıyorum

Sorry, but this modification does not appear to be compatible with the selected version.

ne yapmalıyım?

tarantula901

sitemap_2-2-1.zip bu modu indirin ardından smf paketler kısmından Gelişmiş kısmına tıklayıp hangi sürüme uyumluysa o surumu girip kurabilirsiniz.

her şeyden önce db ve ftp yedeğini mutlaka alın.

Ücretli Smf Destek İçin

istanbul

Alıntı yapılan: tarantula901 - 14 Ağu 2017, 13:15sitemap_2-2-1.zip bu modu indirin ardından smf paketler kısmından Gelişmiş kısmına tıklayıp hangi sürüme uyumluysa o surumu girip kurabilirsiniz.

her şeyden önce db ve ftp yedeğini mutlaka alın.

smf paketler kısmındaki gelişmiş neresi oluyor acaba. bulamadım malesef.

tarantula901

Paket listesini gosterdilen kisminin sag alt tarafa dogru

Ücretli Smf Destek İçin