Veri Tabanı Hatası

Başlatan Hades, 07 Ekm 2018, 17:17

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Hades

Foruma smf yükledim fakat 3. aşamaya takıldım.'Database Name' istiyor fakat onu nerden bulacağımı bilmiyorum,yardım eder misiniz ?

tarantula901

Alıntı yapılan: Hades - 07 Ekm 2018, 17:17Foruma smf yükledim fakat 3. aşamaya takıldım.'Database Name' istiyor fakat onu nerden bulacağımı bilmiyorum,yardım eder misiniz ?

Hosting tarafından veritabanı, kullanıcı adı ve şifresini oluşturup ilgili kısma girmeniz gerekmektedir. ardından sitede anlatılan forum kurulumdaki adımları takip ederek forumu kurabilirsiniz.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Hades

Gereken veri  tabanını kullanıcı adını ve şifreyi olusturdum fakat smf kurulumuna yazarken olmuyor

tarantula901

Kullanıcı adı ve şifreyi eşleştirmeniz gerek ondan sonra tekrar deneyin.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Hades

tarantula901

cpanel verıtabanı ayarlarını öğrenın

Ücretli Smf Destek İçin

Hades

Bendeki c panel değil PhpMyAdmin

tarantula901

Alıntı yapılan: Hades - 08 Ekm 2018, 08:14Bendeki c panel değil PhpMyAdmin
cpanelde phpmyadmin varr zaten

Ücretli Smf Destek İçin

Hades

tarantula901

Ücretli Smf Destek İçin