Bu Site Temasının Linki Nedir ?

Başlatan Reis34, 28 Şub 2019, 19:52

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Reis34

Beyler Site linki bırakacağım fakat ban sebebimi bilmiyorum ondan fotoğraflarını bırakacağım, resimlerini attığım sitenin teması nedir acaba ? şimdiden çok teşekkürler.

tarantula901

Dzinerstudio teması ücretlimi değil mi bilemiyorum ve sresme bakarak temayı yapımcısı tanır yada kullanan site adresini belirtin bakalım öğrenebilirmiyim.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Reis34

Alıntı yapılan: tarantula901 - 28 Şub 2019, 20:19Dzinerstudio teması ücretlimi değil mi bilemiyorum ve sresme bakarak temayı yapımcısı tanır yada kullanan site adresini belirtin bakalım öğrenebilirmiyim.
https://www.pawnoturk.com/forum/index.php
Forum adresi bu eskiden gtatürk.com diye bir site vardı kapatıldı ondada kullanılıuyordu

tarantula901

Dzinerstudio sitesi kapandığından ve resmi sitede bu tema olmadığından link atamadım temanın adı DarkBreak
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Reis34

Alıntı yapılan: tarantula901 - 28 Şub 2019, 22:11Dzinerstudio sitesi kapandığından ve resmi sitede bu tema olmadığından link atamadım temanın adı DarkBreak
Temayı buldum bu sitede paylaşılmış hatta fakat hata alıyorum resime bir bakın.

Reis34

Temayı buldum sorun çözüldü.

ByGold

İsterseniz editleme konusunda yardımcı olabilirim.
Bir Umuttur Yaşamak!

Enes Can

Alıntı yapılan: ByGold - 02 Mar 2019, 21:24İsterseniz editleme konusunda yardımcı olabilirim.
Aman sen editleme. Edit bilgin 0. sampforumtr sitesinden anlayabiliyoruz :(  :-\

ByGold

Alıntı yapılan: Reaper - 03 Mar 2019, 07:56Aman sen editleme. Edit bilgin 0. sampforumtr sitesinden anlayabiliyoruz :(  :-\
bizde seni gördük börü tema edit yazmayıp kendi yaptığım tema diyen birisinden ne beklenirki yuhphii
Bir Umuttur Yaşamak!