smf Google Tagged 2.0.x

Başlatan tarantula901, 22 Tem 2014, 00:17

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tarantula901

Modifikasyon Adı:Google Tagged
Yazar:yağız...
Uyumluluk:1.1.18, 2.0.4

Download linki:

http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=1245

Manuel anlatımı :

./Themes/default/Display.template.php

Bul:

if ($context['can_reply'] && !empty($options['display_quick_reply']))
Öncesine Ekle:

// start of google tagged mod
if (allowedTo('googletagged_view') && !empty($modSettings['googletagged']))
{
if(isset($context['tags']))
{
// start our div container
echo '
<br />
<div class="cat_bar">
<h3 class="catbg">
', $txt['googletagged'], '
</h3>
</div>
<div class="windowbg2">
<span class="topslice"><span></span></span>
<div class="content">
<div id="googletagged" style="text-align: center;">';
$i = 1;
// write out our tags
foreach($context['tags'] as $key => $row) {
echo '
<a href="', $scripturl , '?action=tagged;id=', $key ,';tag=', $row['tag'] ,'" style="font-size: '.$row['size'].'%;" class="', ($row['tagged']) ? 'googletagged' : 'googletag' ,'" title="', $row['text'] ,'">', $row['text'] ,'</a>';
// increase counter until we may need to break
// if divisable by 10 - new line
echo (($i % 10) == 0) ? '<br />' : '';
$i++;
}
// tidy up
unset($i,$key,$row);
// CLOSE OUT OUR DIV
echo '
</div>
</div>
<span class="botslice"><span></span></span>
</div><br />';
}
}
// end of google tagged mod

./Sources/Display.php

Bul:

// Add 1 to the number of views of this topic.
Öncesine Ekle:

// start of google tagged mod
if($modSettings['googletagged'] == 1) {
require_once($sourcedir . '/GoogleTagged.php');
DisplayGoogleTagged();
}
// end of google tagged mod

install.php

Bu dosyayı sunucunuza yükleyerek de çalıştırabilirsiniz.

Pakette bulunan "sources/GoogleTagged.php" dosyasını "./Sources" dizinine kopyalayın.
Pakette bulunan "sources/GoogleTagged-Integrate.php" dosyasını "./Sources" dizinine kopyalayın.
Pakette bulunan "templates/GoogleTagged.template.php" dosyasını "./Themes/default" dizinine kopyalayın.
Pakette bulunan "templates/css/gt.css" dosyasını "./Themes/default/css" dizinine kopyalayın.
Pakette bulunan "languages/GoogleTagged.english.php" dosyasını "./Themes/default/languages" dizinine kopyalayın.
Pakette bulunan "languages/GoogleTagged.english-utf8.php" dosyasını "./Themes/default/languages" dizinine kopyalayın.
Pakette bulunan "languages/GoogleTagged.turkish.php" dosyasını "./Themes/default/languages" dizinine kopyalayın.
Pakette bulunan "languages/GoogleTagged.turkish-utf8.php" dosyasını "./Themes/default/languages" dizinine kopyalayın.

Türkçe dil dosyalarını languages içine atın

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

Paket olarak yükledim
bunu nereden nasıl aktifleştireceğiz.
Herkes göründüğü gibi değil.

tarantula901

admın panelde gozukecektır
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

Gözüküyor ama hiç bir şey olmuyor.

değişen hiç bir şey yok.

biraz önce yüklediğim
    Ir al cielo V2 smfsimple.com  bu modifikasyon nu Yani Yukarı git modifikasyonu gözüküyor.

tarantula901

google tagged guncellenmemıs ondan dolayı olabılır bazı arkadaslar bu sorunla karsılasıyor

ama duzgun calısıyordur

sunu lınke ekleyerek kontrol edın index.php?action=tagged

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

Kaldıralım mı?
Yoksa yani şimdi sitenin altında veya biryerlerde tablo şeklinde anahtar kelimeler çıkmayacak mı?
Çıkacaksa nasıl ve ne zaman. Benim yapacağim aktifleştirme olacak mı?
çünkü bu konuyu biraz araştırdım sıkıntı yaşayan arkadaşın sayısı bayağı fazla....
Sizin öneriniz....................

tarantula901

kurulu dursun bır sure sonra aramalardan kelımeler eklenecektır sorunuz kurduysanız sorun yoktur ama bazı bolumler gozukmeyebılır sadece

şu bolume girin girebilecekmısınız index.php?action=admin;area=modsettings;sa=googletagged

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

Hocam çoktan kaldırdım da sildim de
kurmadan önce kurlum görüntüsünü almıştım buyrun paylaşayım..

Sosyal Öğretmeni

sorun görünmüyorsa tekrar kurayım............

tarantula901

kaldırdıysanız sorun yok ozaman

oradan degıl orası yukleme alanı sorun gozukmuyor zaten ama sımdılık kurmaya gerek yok bence

Ücretli Smf Destek İçin

wolby

bende kurdum böyle oldu sizce bi sıkıntı varmı ?

url adresleri bu şekil oldu
http://maviportal.net/index.php?topic=40.msg0;boardseen#new
bi kontrol edebilirmisiniz?

tarantula901

Url değişiklik yapmıyor bu bunun yerine tagged moduvar onu kullanın şuan sizin kurduğunuz mod googleden gelen zıyaretcılerın kelımelerını kaydedıyor konu altında

Ücretli Smf Destek İçin

wolby

peki ben bu modu kurduktan sonra benim url de böyle değişti..bi hatamı yaptım allah affetsin

tarantula901

Smfnin link yapısı o şekilde zaten bazı kısımlarda

Ücretli Smf Destek İçin