Uyku Mod'u Sıkıntısı

Başlatan Douglas, 09 Mar 2018, 21:06

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Douglas

Merhaba ben geçen gün 000webhost'tan hosted aldım fakat akşam saatleri uyku moduna giriyor o uyku modunun saatini nasıl değiştireceğim ? Detaylı bir şekilde anlatır mısınız ?

tarantula901

Açtığınız konu smf ile ilgili sorunlar kategorisi yani bu kategoride smf ile ilgili sorunlara çözüm bulabilirsiniz.

Yaşamış olduğunuz sorun hosting ile alakalı hostinginizle ileşime geçmeniz gerekiyor normal hostlarda uyku modu gibi bir olay duymadım malesef. size bir pm attım cevaplamadınız ?
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Douglas

benim hosting' im ücretsiz olduğu içinmi uykuya geçiyor.

tarantula901

Alıntı yapılan: Douglas - 09 Mar 2018, 21:23benim hosting' im ücretsiz olduğu içinmi uykuya geçiyor.

Aynen çünkü normalde hostingde uyku modu vs hiç görmedim duymadım :D
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin