Oturum Doğrulaması Başarısız Oldu Sorunu ve Çözümü

Başlatan Sosyal Öğretmeni, 07 Mar 2016, 20:26

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tarantula901

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

cgozuagca

hocam manuel kurulum yaptım sorun hala devam ediyor size verim bana siteyi iyice düzeltirmisiniz hatalardan arındırır mısınız cpanel filan versem karşılıksız bırakmam

Ziyaretci

Öncelikle merhaba ''Oturum Doğrulama Hatası'' adlı hata genellikle tüm temalarda olur Temanın yukarı menüsündeki giriş yap kısmı yerine bunun gibi footer kısmında bulunan yerlerden giriş yapıldığında olabiliyor.Eğer daha önceden olmayıp şimdi oluyorsa dosyalarınızı kontrol edin eğer daha öncedende varsa eksik kod vardır.

cgozuagca

Alıntı yapılan: Ziyaretci - 13 Ağu 2018, 18:13Öncelikle merhaba ''Oturum Doğrulama Hatası'' adlı hata genellikle tüm temalarda olur Temanın yukarı menüsündeki giriş yap kısmı yerine bunun gibi footer kısmında bulunan yerlerden giriş yapıldığında olabiliyor.Eğer daha önceden olmayıp şimdi oluyorsa dosyalarınızı kontrol edin eğer daha öncedende varsa eksik kod vardır.

Hocam öylede bu temada hiçbir sorun yoktu 4 yıldır aynı şeyleri kullanıyorum ve bir anda oluyor hiçbir kod eklemeden sonra bu olay olmadan önce yeni bir smf sitesi kuruyorum ve ondada aynı sorunla karşı karşıyayım

tarantula901

Hosting değişimi yada hosting php  değişimi gibi olaylar olduysa gerekli olabilir. bu konuda anlatımları yapın bakın sorun düzelecekmi bakım yapmayı unutmayın.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

cgozuagca

hocam sorun hala devam ediyor lütfen özelden yardım edin bana 1 aydır site askıda ve aktif olmadıgım her ay para ödüyorum işin tuhafı parada gelmiyor

tarantula901

Alıntı yapılan: cgozuagca - 22 Ağu 2018, 13:22hocam sorun hala devam ediyor lütfen özelden yardım edin bana 1 aydır site askıda ve aktif olmadıgım her ay para ödüyorum işin tuhafı parada gelmiyor

her ay ödeme yapmanıza gerek yok yıllık host alın.

Sorularınıza sitede konu açarak yardımcı olmaya çalışıyorum.

Ücretli Smf Destek İçin

tarantula901

Ücretli Smf Destek İçin

cgozuagca

evet kullandım hocam cpanel filan verim siz halledin ya

tarantula901

Siteyi baştan mı kurdunuz çünkü site tam olarak ayarlanmamış ayarlar_onar.php kullanın.

Ücretli Smf Destek İçin

cgozuagca

Hocam yaptıklarım tam olarak şu siteye giremedim sitenin ana yeri pixelcartr.com/anasayfa giremedim dedimki acaba hostingtenmi diyerek pixelcartr.com adresine yeni bir smf kurdum. ona giriş yaptı sonra yine giriş yapmamaya başladı şimdi sildim tekrar kurdum giriş yapıyor ama pixelcartr.com/anasayfa'dan veri çekmem gerek oraya giremiyorum orda hala hata alıyorum kurtarmamız gereken site pixelcartr.com/anasayfa linki site

tarantula901

Şu kodları temanızdaki ilgili dosyaya uyarlayın ondan sonra kotnrol edin bakalım aynı sorunu alacakmısınız http://www.smf.gen.tr/smf/index.php?topic=2043.0

Ücretli Smf Destek İçin

cgozuagca

Sorry but no mod was found diyor hocam modu indiremedim

tarantula901

Ücretli Smf Destek İçin

cgozuagca