SMF DivBox

Başlatan Who Am I, 05 Mar 2016, 20:57

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Who Am I

Merhaba,

Uzun zamandır şu tarz birşey arıyorum, bilen veyahut yardımcı olabilecek varsa şimdiden teşekkür ediyorum.

https://www.phpbb.com/customise/db/bbcode/divbox/ Şu linkte mevcut, fakat phpBB'e ait bir sistem. Bunun aynısı SMF'dede var, bir  forumda kullanılıyor.

Kendi forumuma da kurmak istiyorum fakat SMF eklentisini bir türlü bulamadım..

tarantula901

Hangı forum lınkını pm ıle atın bı bakayım buna benzer download modu var ama sız lınk atın bakalım kontrol edeyım
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Who Am I

Gönderdim size.

tarantula901

Şu an kullandıgın modun adını yazarmısın istediğin gibi ayarlıyayım
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Who Am I

BBC Message Boxes

tarantula901

css de şu kodu ara

.error_bbc, .warning_bbc, .okay_bbc, .info_bbc {
    margin-bottom: 1.5em;
    padding: 1em 1.5em 1em 5.5em;
    border-bottom: 2px solid #fff;
    border-top: 2px solid #fff;
    color: #444;
}

sununla değiştir

.error_bbc, .warning_bbc, .okay_bbc, .info_bbc {
    margin-bottom: 1.5em;
    padding: 0em 0.5em 0em 5.5em;
    border-bottom: 1px solid #fff;
    border-top: 1px solid #fff;
    color: #444;
}

cssde resımlerı kaldırmak ıcın ise aara
.error_bbc {
    background: #fbe3e4 url(../images/mBox/error.png) 2.2em center no-repeat;
    border-color: #e0011b;
}
değiştir.

.error_bbc {   
    border-color: #e0011b;
}

Ücretli Smf Destek İçin

Who Am I

Teşekkürler, divbox kadar hoş oldu.
Çözüldü.

tarantula901

Ücretli Smf Destek İçin

xuaNN

tarantula901

Alıntı yapılan: xuaNN - 15 Ksm 2018, 03:29SİLİNDİ

silinen nedir? konuda link paylaştım.

Ücretli Smf Destek İçin