SSL'DEN BAŞIMA GELENLER VE KİSMİ ÇÖZÜMÜ

Başlatan cgozuagca, 20 Eyl 2018, 00:52

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

cgozuagca

HOCAM BEN  TURKEYBİLİSİM İ KULLANIYORUM WEB SİTESİNİ KURDUM SMF EKLENTİ OLARAK SA SHOP SİSTEMİNİ KURDUM HERŞEY TIKIR TIKIR İŞLİYOR ARADAN 15 20 GÜN GEÇİYOR FAKAT BUGÜN SİTENİN SADECE SMF KURULU OLAN YERİ HTTP 500 EROR ALIYOR ARAŞTIRIYORUM HOSTİNG FİRMASINDAN DİYORLAR HOSTİNG FİRMASINA MESAJ ATIYORUM DİYORKİ BANA BU HATADAN KAYNAKLANIYOR DİYOR AŞAÃ,,žIDA BELİRTECEM HATA 29 AÃ,,žUSTOSTA VERİLMİŞ VE BEN SİTEYE HİÇ BİR KOD EKLEMEMİŞİM HATA KODUNA BAKIYORUM SATIRA BAKIYORUM HATA GÖREMİYORUM SİZCE NE YAPMALIYIM HATAYI ATACAM RESİMLERİDE ATACAM SİZE TEŞEKKÜR EDERİM ŞİMDİDEN

İLGİLİ SİTE : pixelcartr.com
İLGİLİ HATA :[29-Aug-2018 06:24:01 Africa/Abidjan] PHP Fatal error: require(): Failed opening required '/home/pixel/public_html/Sources/shop2/items/AddToPostCount.php' (include_path='.:/opt/cpanel/ea-php56/root/usr/share/pear') in /home/pixel/public_html/Sources/shop2/ShopAdmin.php on line 528

HATA OLDUGU İDDA EDİLEN SATIR:

HOCAM SİTE DÜZELDİ FAKAT ŞÃ–YLE DÜZELDİ SETTİNGS.PHP DEKİ URL KISMINI HTT P://pi̇xelcartr.com İKEN HTT P://pi̇xelcartr.com/ YAPTIM DÜZELDİ FAKAT BU SEFERDE URL KISMINDA SİTEYE GİRİNCE HTT P://pi̇xelcartr.com//İNDEX.PHP DİYOR YANİ İKİ TANE / BUNDAN GELİYOR SONDAKİ / SİLİNCE SİTEYE BAÃ,,žLANILMIYOR SSL VARDI KALDIRDIM. 

tarantula901

Sslden sonramı bu hatayı almaya başladın
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

cgozuagca

hocam ssl vardı site sorunsuz çalışıyordu bir anda bağlanmamaya başladı sonra ssl kaldırıp htcas ten ssl yönlendirme konmutunu sildim üstüne birde settings ten forum adresini http://pixelcartr.com/ yaptım ama sitede 2 tane // oluşuyor

tarantula901

Normal çalışma ayarlarına getirip ftpde bulunan cache klasorunu sil sıfır cache klasoru at bu arada cache. Icınde dosya varmı bak
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

cgozuagca

hocam otamatik olarak düzeldi teşekkürler yardımınız için  yuhphii

tarantula901

Alıntı yapılan: cgozuagca - 21 Eyl 2018, 00:45hocam otamatik olarak düzeldi teşekkürler yardımınız için  yuhphii

durduk yeremi duzelti

Ücretli Smf Destek İçin

cgozuagca

Alıntı yapılan: tarantula901 - 21 Eyl 2018, 09:13durduk yeremi duzelti

Evet hocam şunu yaptım sitenin settings ayarından tekrardan pixelcartr.com olarak ayarladım urlyi çalışıyor ama https://pixelcartr.com diyince resimler çıkmıyor

tarantula901

Ücretli Smf Destek İçin