SMF İletiyi sayfa yenilenmeden göndermek

Başlatan kerem1249, 09 Eyl 2018, 16:41

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kerem1249

Merhaba benim bir sorum daha var.

SMF yazılımında kod değişikliği veya herhangi bir modu kullanarak ileti gönderimini sayfa yeniden yüklenmeden yapabiliyor muyuz? Örneğin ben bu iletiyi gönderdiğimde sayfa yenilenecek, bu hem 3-4 sn. zamanımı harcıyor hem de internet verimi. Dediğim örnek ücretli WBB yazılımında var ve bir tane Mybb forum sitesinde de var.
Demek istediğim durum "ileti hızlı düzenleme" yapılırken sayfa yenilenmeden yapıyoruz, onun gibi bir şey.

Cevaplar için teşekkürler.

tarantula901

öyle bir mod var aklıma gelmedi sitede arama yapın
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

kerem1249

Alıntı yapılan: tarantula901 - 09 Eyl 2018, 18:58öyle bir mod var aklıma gelmedi sitede arama yapın
Şu an tüm mod konularına baktım 2.0 için olanlardan (birkaç yararlı mod daha bulabildim hatta) ancak böyle bir şeyi bulamadım.

tarantula901

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

kerem1249

O modu kurdum dün. Mobilden "Android İS, Chrome tarayıcı" ile çalıştı bende. Diğer teknik görevliler Pc'den bizde çalışmadı dediler. Acaba sebebi nedir?

tarantula901

Alıntı yapılan: kerem1249 - 13 Eyl 2018, 20:32O modu kurdum dün. Mobilden "Android İS, Chrome tarayıcı" ile çalıştı bende. Diğer teknik görevliler Pc'den bizde çalışmadı dediler. Acaba sebebi nedir?

siz ofs en kontrol ettiniz mi sizde çalışıyor mu

Ücretli Smf Destek İçin

kerem1249

Benim Pc'den kontrol etme şansım yok 10 gün civarı. Mobilden oluyor dediğim gibi.
Diğer arkadaşlarda mobilden de Pcden de olmamış. Görünüm ayarları da benimki ile aynı.

Yalnızca kırmızı renkli yöneticilerde mi oluyor varsayılan olarak acaba ben böyle düşündüm.

tarantula901

Gizli sekmeden kontrol etsinler ve duron ede denesinler

Ücretli Smf Destek İçin