Menü Sorunu

Başlatan BrainDamaged, 11 Ağu 2018, 20:04

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tarantula901

Arama kodlarını giriş yap formunun içine ekledin arama kodlrını ayrı olarak form dışına ekleyerek deneyin
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

BrainDamaged

Nasıl bir değişiklik yapmam gerekiyor anlayamadım, belirtmiş olduğum kod index.template.php dosyasında belirlediğim bir alanda bulunuyor giriş sorununu çözmek için

<form action="', $scripturl, '?action=search2" method="post" accept-charset="', $context['character_set'], '">

kısmını sildim bu seferde giriş kısmı çalışıyor lakin arama yapamamaktayım

BrainDamaged

Arama kısmını çözdüm hocam lakin konuyu başlatan ve konuda bulunan toplam ileti sayısı için bir çözüm bulamadım

tarantula901

Alıntı yapılan: BrainDamaged - 15 Ağu 2018, 02:31Arama kısmını çözdüm hocam lakin konuyu başlatan ve konuda bulunan toplam ileti sayısı için bir çözüm bulamadım

o konu ile ilgili birşey bulursam paylaşırım.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

BrainDamaged

Alıntı yapılan: tarantula901 - 15 Ağu 2018, 07:16o konu ile ilgili birşey bulursam paylaşırım.

İlgilendiğiniz için teşekkür ederim, bekliyorum hocam

BrainDamaged

Merhabalar hocam, sitede mobil görünüme geçince görselde belirttiğim alanlar açıkta kalıyor nasıl bir değişiklik yapmam gerekiyor acaba ?

[IMG]https://resmim.net/f/A6884U.png[/img]

Site adresini özel mesaj olarak göndermiştim hocam

#main-wrapper {
    overflow: hidden;
    position: absolute;
    width: 1356px;
    height: 192%;
}

Şöyle bir değişiklik yaparak mobil sorunu çözdüm lakin düşük/yüksek monitör çözünürlüğünde görsel olarak sorun oluşturuyor

tarantula901

Css ile ilgili ayar çekmek lazım pc geçince bakarım artık

Ücretli Smf Destek İçin