Şifremi unuttum aktifleştirme ?

Başlatan astro1, 25 Şub 2017, 01:39

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

astro1

Şifremi unuttum ozellıgı calısmıyor sitenın.Şifrenizi unuttugunuzda  kullanıcı adınızı yazıyorsunuz veya eposta işte ama epostaya gitmiyor bunu nasıl yapıyoruz ? Teşekkürler
www.forumtim.com
Geniş Çaplı MMO sevenlere...

tarantula901

Hostinginiz eposta göndermeye izin vermiyor ise eposta gitmez sitedeki eposta ayarları ile ilgili konuları inceleyin.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

astro1

Alıntı yapılan: tarantula901 - 25 Şub 2017, 02:04Hostinginiz eposta göndermeye izin vermiyor ise eposta gitmez sitedeki eposta ayarları ile ilgili konuları inceleyin.

Ticket attım dedilerki Merhaba,
e-posta hesabı oluşturup mail gönderip alabilirsiniz. Herhangi bir sorun yoktur.
İyi çalışmalar dilerim.

Ne yapmam gerek şimdi benım epostayla ilgili cpanelden elımde olanlar aşşağıdaki resimlerde nasıl bir yöntem uygulayacagız şifremi unuttum deyince insanların epostalarına şifre değiştirme şeyi gitmesi için ?

www.forumtim.com

garfieald

astro1

Alıntı yapılan: bangbang - 25 Şub 2017, 13:00http://www.smf.gen.tr/smf/index.php?topic=49.0

kardeşim buradaki şeylerden 2 olamaz gmaille yönetım olmaz yani

şimdi ben ne yapacağım bak yukarıdada resımler var mail@forumtim.com olarak bir eposta oluşturdum.1.yöntemi yapıyorum olmuyor 3.yöntemi yapıyorum ;

SMTP adresi = smtp.domain.com
SMTP portu = 25
SMTP kullanıcı adı = mail@forumtim.com
SMTP şifresi = şifre

şifre kısmına cpanel şifresini yazdım yolladım şifremi unuttum olmadı epostanın şifresini yazdım yolladım gene olmadı ne yapacağım ben bu konu çok onemlı ayrıca benım sitemde bakım eposta ayarlara giriyorum kaydet diyorum ne başarılı yazıyor nede başarısız yazıyor onada sinir olmuş durumundayım smf çok geride kaldı bu konuda zaten  :dayak:s
www.forumtim.com

astro1

Sorunumu kendi başıma çözebildim busefer belki başkalarına yardımcı olur,anlatıyorum

şimdi hostta sorun yoksa 3.yöntemi deneyin.

SMTP adresi = smtp.domain.com
SMTP portu = 25
SMTP kullanıcı adı = mail@domain.com (burada cpanelden bir eposta acın mail@siteadınız.com olarak)
SMTP şifresi = şifre (burasıda acıtıgnız mailin şifresi olsun)

şeklinde yapın sonra şifremi unuttum ile deneyin göreceksiniz olduğunu teşekkürler
www.forumtim.com

garfieald

Bendede 3. yöntem çalışmıştı iyi forumlar.

tarantula901

sorunun çözülmesine sevindim iyi forumlar.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin