smf 2.1 e geçilsinmi :)

Başlatan tekyürek, 26 Tem 2017, 17:39

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tekyürek

arkadaşlar  bildiginiz üzere smf  2.1 e geçtim  2.0 dan  kat kat iyi  bence  modlar  uyumsuz olsada uyumlu hale getirdigim  için bir  endişem yok 

gayet güzel yapmışlar

smf 2.1  e sizde geçmeyi düşünüyormusunuz

smf  2.1 e gecerseniz tetbirli olmanız  gereken sebep ler ve nedenler  nelerdir sizce

smf  2.1 de  öncelikle  siteniz  yogun bir tırafige sahip ise gecerken bence 2 kere  düşünün çünki trafiginiz düşebilir

siteniz  egerki  yogun bir trafige sahip degilse  geçmenizi öneriyorum

çünki   siteniz  yeni oluşan  bir site oldugu için katkısı çok olacaktır ilerliyen zamanda kaygı etme durumundada kalmassınız trafıgım düşecekmi derdinden kurtulmuş olursunuz  bence :)

bide veri  tabanınız büyük ise geciş  anında  hatalar olabiliyor  ben  geçirmeye şahzen  5 günüm gitti

geçiş esnasında    bir hata aldık   tam hatırlamıyorum  ama  konuların oldugu tablo ile alakalı idi

sizin yorumlarınız nelerdir   merak ediyorum :)

tarantula901

Yeni başlayanlar 2.1 geçebilir ancak mod kurma konusunda arayışa girmemesi lazım çoğu mod güncel olmasada güncel olanları kullanabilir ancak çıkan hatalar ve smf yapışında değişiklik olduğundan çözüm ulaşması biraz zaman alabilir geçerken buna göre geçmeleri gerekir.

Tekyüreğin dediğine göre 2.1 geçişlerde hitt kaybı yaşanabilir çünkü yapı olarak son web uyumlu olsa dahi kayıp yaşanabilir.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

mkucuksari

Valla kac yildir bekliyoruz su 2.1 final surumunun cikmasini. Sahsen bu konudaki umidimi kaybetmeye basladim :(

Ne zamandir temayi degistireyim diyorum ama sonra bekle 2.1 ciksin 1 kerede tam olsun diyorum ama bekle allah bekle hala cikacak...

Var mi sizin bir tahmininiz nihai surumun cikis tarihi hakkinda ?
Bağımlılık Yapan Modelci Platformu : www.rckolik.com

soulfather

Alıntı yapılan: mkucuksari - 26 Tem 2017, 20:37Valla kac yildir bekliyoruz su 2.1 final surumunun cikmasini. Sahsen bu konudaki umidimi kaybetmeye basladim :(

Ne zamandir temayi degistireyim diyorum ama sonra bekle 2.1 ciksin 1 kerede tam olsun diyorum ama bekle allah bekle hala cikacak...

Var mi sizin bir tahmininiz nihai surumun cikis tarihi hakkinda ?

valla hocam artık eskisi kadar yaygın değil destek de azalınca durum ortada ama çıkar ama çıkmaz. bende bilemiyorum. sizin gibi bekliyoruz hala.

tekyürek

Ben cikmasini pek onemsemiyorum
Beta 3 cok cok iyi zaten betada devam rc ciksa bile hemen gecmem rc ye beta 4 de iyi gerek duymuyorum  modlarin hepsini uydurdum  2.1 e gore kullaniyorum

tarantula901

1çıkması yakındır rc surumlerin 1 yıl yada 2 yıkı bulur gibime geliyor.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

mkucuksari

Alıntı yapılan: soulfather - 26 Tem 2017, 22:55valla hocam artık eskisi kadar yaygın değil destek de azalınca durum ortada ama çıkar ama çıkmaz. bende bilemiyorum. sizin gibi bekliyoruz hala.
Evet ya Nerede o eski gunler. Herhalde biz de Smf son jenerasyonuyuz ve ucundan yakaladik o guzel gunleri.

Artik Hersey anlik tuketim uzerine kurgulanmis durumda.. Yapacak bir sey yok. Gidebildigimiz kadar gidecegiz, sonrasi Allah kerim :)

mkucuksari

Alıntı yapılan: tarantula901 - 26 Tem 2017, 23:331çıkması yakındır rc surumlerin 1 yıl yada 2 yıkı bulur gibime geliyor.
Valla Bana da oyle gellyor ne yazik ki :(

mkucuksari

Alıntı yapılan: tekyürek - 26 Tem 2017, 23:21Ben cikmasini pek onemsemiyorum
Beta 3 cok cok iyi zaten betada devam rc ciksa bile hemen gecmem rc ye beta 4 de iyi gerek duymuyorum  modlarin hepsini uydurdum  2.1 e gore kullaniyorum
Ben nedense su asamada gecmekten korkuyorum. O yuzden 2.0 ile devam edecegim buyuk ihtimal.

Sener

Tavsiye etmeselerde 2.1' e geçtim. Geçtikten sonra 2.1 betayla ilgili sorulara "asıl sitelerinizde 2.1 betayı tavsiye etmiyoruz" yanıtlarını alınca soru sormaktan da vazgeçtim ;D