Kötü amaçlı yazılım tespit edildi mi? Uyarısı ve Çözümü

Başlatan Sosyal Öğretmeni, 07 Şub 2016, 22:04

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Sosyal Öğretmeni

Ben öyle bir mod kurmadım.
Hostcu dropbox ile ilgili olarak bakayım tam olarak ondan sonra kaldırırım dedi. Çünkü başka yerlerle bağlantısı -  uzantısı varmı onu anlalayım dedi. Ondan sonra sileriz dedi. Bekliyoruz şimdilik.

Birde şöyle birşey var: Ben genelde tüm sitelerde aynı modları kullanıyorum, diğer sitelerin hiçbirinde dropbox diye bir zımbırtı yoktur. ikinci olarak bu dosya ilk olarak Ekim ayından sonra ortaya çıkmış. Daha önceki aldığım yedekler arasında öyle birşey yoktur. Bu gün bakalım ne diyecekler...
Herkes göründüğü gibi değil.

tarantula901

dropbox zamanında görmüştümde sizin eklediğinizi düşünmüştüm çünkü dosya yukleme ile ilgilendiğinizden dolayı belki o özellikte bir mod kullanıyor olabilirsiniz diye dokunmamıştım. Virüs mü bilemiyorum ama kontrolden sonra silin.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

Alıntı yapılan: tarantula901 - 13 Şub 2016, 01:12dropbox zamanında görmüştümde sizin eklediğinizi düşünmüştüm çünkü dosya yukleme ile ilgilendiğinizden dolayı belki o özellikte bir mod kullanıyor olabilirsiniz diye dokunmamıştım. Virüs mü bilemiyorum ama kontrolden sonra silin.

Siz birşey bulabildiniz mi? Biz daha hala silmedik. Sonra daha büyük sıkınıtı olmasın.
Farklı bir soru smf 2.1 kararlı sürümü ne zaman çıkacak? Çıksa da geçsek biran evvel....

tarantula901

Alıntı yapılan: Sosyal Öğretmeni - 16 Şub 2016, 21:56Siz birşey bulabildiniz mi? Biz daha hala silmedik. Sonra daha büyük sıkınıtı olmasın.
Farklı bir soru smf 2.1 kararlı sürümü ne zaman çıkacak? Çıksa da geçsek biran evvel....

O dosyayı silin heralde o dosyayı dışardan link bağlantı veriyor oyuzden bazı antı vurusler sunucuyu kotu algılandıgından dolayı boyle bir hata aldınız siz şimdi silmeden önce o dosyanın adını değiştirip bana haber verin birşey kontrol edeyim ondanmıymış bir bakayım bana göre kesin ondandır

kararlı sürüme daha var gibi gözüküyor. çünkü 2.1 kararlı sürüm çıkacak geçeceğiz demiştik 2 yıl geçti aradan.

smf 2.1 beta 3 yakında çıkacak rc1 sürümüne daha var oda 1 sene yada 2 seneyi bulur sadece tahmin yapıyorum

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

O dosyaları sildim. Klasör şeklindeydi hepsini sildim. İnşallah sorun çıkarmaz...

tarantula901

Çıkaracaak bir durum yok :D smfde ben o tipte hiç bir dosya görmedim eğer benım ekledıgım modlar dısında dosya yukleme gibi bir mod yuklemedıysenız onu geçtim smfde exe dıye bır dosya olma ıhtimali sıfır :D merak edecek bir  durum yok

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

İlginiz ve yardımlarınız için teşekkür ederim.

Sosyal Öğretmeni

Evet sorunumuz çözülmüştür. dropbox diye bilinen klasörleri silince googleden mesaj geldi sitenizde herhangi bir sorun yoktur diye.
Emeği geçenlere çok teşekkür ederim. Kolay gelsin.

tarantula901

rica ederim sorunun çözülmesine sevindim

Evet bende kontrol etttim sorun gözükmüyor.

iyi çalışmalar.

Ücretli Smf Destek İçin