ziyaretçi kısmı

Başlatan esudur, 22 Mar 2018, 20:41

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

esudur

slm... ziyaretçiler kısmına baktığımda altta resimdeki gibi Bilinmeyen Eylem Yazıyor sadece merakettim nedenini bilen varmı

Bir soru daha ben bir konuları önceden hazırlayarak toplu olarak giriyorum gün içinde foruma kimse girmemiş oluyor ama ben konuları girdiğim anda ziyaretçi kısmına bir bakıyorum girdiğim konularla ilgili bir sürü giriş yapılmış bunlar örümcek olsa bildiriyor böyle birşey mümkünmü daha google bile anlamadan bu kadar ziyaretçi gele bilirmi
yoksa hepsi örümcekmi

tarantula901

Bilimmeyen eylem bir mod kurarsınız o modun ılgılı sayfasına gıder zıyaretcı o sekıl bır uyarı verır gıbı dusunebılırsınız ancak mod olayından cok bılınmeyen sayfalara gırıs yapılıor olabılır.

Konu açtıktan sonra arama motorları orumceklerı ıle sıtenız zıyaret edılıyordur  eğerkı hızlı ındex almıs ısenız sıralamaya gırdıysenız hıt alma olasılıgınız da var tabi ondan once sosyal aglara paylasım yapınca  onlarında orumceklerı sıtenızde gezıyor olabılır
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

esudur

Alıntı yapılan: tarantula901 - 22 Mar 2018, 20:48Bilimmeyen eylem bir mod kurarsınız o modun ılgılı sayfasına gıder zıyaretcı o sekıl bır uyarı verır gıbı dusunebılırsınız ancak mod olayından cok bılınmeyen sayfalara gırıs yapılıor olabılır.

Teşekkürler hemen cevapladığınız için

burasını anlamadım hocam ziyaretci benim bilmediğim hangi bilinmeyen eylemi yapabilir yada sayfamda hangi bilinmeyen yere baka bilir

mod kurmak derken hangi modlar mesala

tarantula901

Modu örnek verdim çoğu modlar da o uyarı veren kodlar eklenıyor. bu modlar yeni sayfa olan modlarda geçerli ayrı  sayfa oluşturan sayfalar.

Sitede bazı sayfaları whoda gösteremeyn sayfalar olabiliyor onlar ıcın kod eklememiş olabilirler örneğin admınlerin gırebildiği ancak zıyaretcılerın o sayfalara girmeye çalıştığındada o uyarı cıkabilir bunun gibi şeyler
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

esudur

Teşekkürler 8)  8)

tarantula901

Ücretli Smf Destek İçin