AnaSayfada görünen profil

Başlatan Matchless, 13 Mar 2017, 14:37

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Matchless

Şu görünen yeri kendi geliştirdiğim temaya nasıl ekliyebilirim, böyle mi bir şey mümkün müdür? Not:Geliştirdiğim tema Inferno teması.

tarantula901

Gösterdiğiniz kısmın tamamınımı geçirmek istiyorsunuz yoksa bir parçasınımı

Bu arada siz mta sunucu içinmi site geliştiriyorsunuz

bende şöyle bir şey yapmıştım oyuncu paneli

mta.smf.gen.tr

mta.smf.gen.tr/ucp/

mta.smf.gen.tr/ucp_admin
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Matchless

Samp için geliştiriyorum, evet hepsini geçirmek istiyorum.

tarantula901

Biraz uğraşmak lazım hangi temadan hangi temaya geçirmek istiyorsunuz ve tema linkleri ile birlikte atarmısınız ne yapabilirim bi bakayım.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Matchless

tarantula901

resmi sitede tema linki yok mu

Ücretli Smf Destek İçin

Matchless

Dzinerstudio sitesi kapandığı için kendim upload ettim, maalesef yok diye biliyorum.