Giriş Sorunu

Başlatan ediz34, 26 Mayıs 2017, 17:39

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçiler konuyu incelemekte.

ediz34

Foruma aide temasını yükledim, hazır editlenmiş bir tema ekledim. Akabinde, foruma ancak üye olarak giriş yapılıyor. Üye olan şahıs hesaptan çıkış yapıp tekrar girmeyi denediğinde..

"Bir Hata Meydana Geldi!
İletinizi yollarken aşıma uğradı. Lütfen geri gidip tekrar deneyin."

hatasını alıyoruz, nasıl düzeltebiliriz?

Ek olarak, bir konuya yorum yapıldığında yorum gözükmüyor.

tarantula901

Hanhı hostu kullanıyorsunuz. Siteyi sıfırmı kurdunuz yoksa
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

ediz34

guzel.net.tr'den hosting, oradan sıfır bi kurulum yapıldı cPanel'den akabinde ise benim istediğim hazır editlenmiş paketi filzeilla üzerinden yükledim ve aktif ettim, konulara yorum yapılınca gözükmüyor ve giriş yaparken konuda yazdığım hata meydana geliyor.

tarantula901

Defaultta bu sorun varmi
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

ediz34

Hayır Default'ta bi problem yok, bu temayı yeni kurdum. Hazır editlenmiş bir tema bu. Daha önce yapılmış ve kullanılmış bundan dolayı yapıyor olabilir, yani burada neyi değiştirmem neyi düzeltmem gerekiyor onu bilmek istiyorum.
Ve ek olarak, forumu bakıma almıştım. Maalesef bakımdan sonra hesaba tekrar giriş yapamadım. Bu hatadan dolayı. Yorum yapıldığında yorumda gözükmüyor.

tarantula901

İlk önce ayarlarivonar.php kullanin kontrol edin duzelmez.ise aşağıda dediklerimdendir. Defaultta sorun yoksa tema editlenirken   :( hatalı kodlama yapılmış olabilir. Yorumun gözükmemesi div gizlenmiş olabilir ondan gözükmüyor yada kodları eksik eklenmiştir. Şuan cepteyim oyuzden anca bu kadar yardımcı oluyorum.

Ücretli Smf Destek İçin

ediz34

ayarlarionar.php'i nasıl kullanacağım bu tema daha önce kullanılmışti birileri tarafından sorunsuz bi şekilde.

ediz34

ayarlari_onar.phpi yaptım açtım ancak söylediğiniz şeyle ilgili bi ayar yok, düzeltebileceğim biyer yok ek olarak "ayarları kaydet" kısmının altında "Settings.php server'a yazılamadı.Lütfen Dosya İzinlerinizi Kontrol Edin" diyor.

ediz34

Maalesef sorun aynı şekilde devam ediyor kullanmama ramen. Onarmada default'a döndü giriş yapıldı, tekrar temayı yükledim ve tekrar aynı sorun meydana geldi.

ediz34

login.temple.php ile sorun çözüldü.

ediz34

Ancak hala yapılan yorumlar gözükmüyor, yorumlarla ilgili olan hangi kısmı düzeltmem gerekiyor. Yani hangi dosya yorumlar ve konularla ilgili?

tarantula901

Display.template.php sorun var sanirim.

Ücretli Smf Destek İçin

ediz34

Bu olay beni temadan vazgeçirtti, vivanto üzerinde çalışacağım.
 yuhphii

tarantula901

Bencede başta sorun çıkıyorsa daha sonra daha çkk sıkıntılar çıkabilir baştan farklı temaya geçmen mantıklı

Ücretli Smf Destek İçin

ediz34

O tema aide üzerinden editlenmişti, bende şimdi sıfırdan bi aide kurulumu yaptım ve onun üzerine çalışıyorum, hiç bir hata sorun yok tek sıkıntım aşağıdaki fotoğraftaki o logoyu nasıl kaldıracağım, logo.png'i değiştirdiğimde aşağıdakiyle birlikte oda değişiyor ona sığmıyor ama.

https://i.hizliresim.com/NpaJmk.png