Deneme mod başvuru bölümü

Başlatan astro1, 19 Mar 2016, 18:05

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

astro1

Deneme mod için başvuru bölümü eklemek istiyorum nasıl olur  aşşağıdaki gibi ?

bunun için bi sınır koymuşlar forumda 750 mesaja sahipseniz 1. resimdeki gibi oluyo yoksa izininiz yok diyor.

resim 1 :

resim2 :
www.forumtim.com
Geniş Çaplı MMO sevenlere...

tarantula901

Üye gurubu oluştururken İleti Tabanlı (Üyelik ileti sayısına göre olur) kısmından bir grup oluşturabilirsiniz. profilde o iletiye ulaşan uye başvuru yapabilecektir.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

astro1

Alıntı yapılan: tarantula901 - 19 Mar 2016, 19:07Üye gurubu oluştururken İleti Tabanlı (Üyelik ileti sayısına göre olur) kısmından bir grup oluşturabilirsiniz. profilde o iletiye ulaşan uye başvuru yapabilecektir.
Hayır işte tamamda bu başvuru bolumunu ıstıyorum ben
www.forumtim.com

tarantula901

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

astro1

www.forumtim.com

tarantula901

Alıntı yapılan: astro1 - 19 Mar 2016, 21:38tamam mod olmasın napcaz

Yapacak birşey yok kullanmayacaksın :D araştırma yapıyordum sizde hemen cevap cevap yoksa yoktur diyeceğiz artık

Ücretli Smf Destek İçin

astro1

Alıntı yapılan: tarantula901 - 19 Mar 2016, 21:40Yapacak birşey yok kullanmayacaksın :D araştırma yapıyordum sizde hemen cevap cevap yoksa yoktur diyeceğiz artık
böyle mod olsun olmasın manuel de yapıabilir ? veya benzeri vardır mutlaka smf kaç bin kişi kullanıyorduk herkesmi özelden mesaj atarak yapıyo başvuru ?
www.forumtim.com

tarantula901

Ben bilmiyorum bilen biri paylaşır artık

Ücretli Smf Destek İçin

astro1

Alıntı yapılan: tarantula901 - 19 Mar 2016, 21:54Ben bilmiyorum bilen biri paylaşır artık

var da çok eski linkler ölü ya :(
www.forumtim.com

tarantula901

Alıntı yapılan: astro1 - 20 Mar 2016, 01:56var da çok eski linkler ölü ya :(

Bulduklarını bana pmden gondersene bı bakayım :D

Ücretli Smf Destek İçin

astro1

Alıntı yapılan: tarantula901 - 20 Mar 2016, 01:59Bulduklarını bana pmden gondersene bı bakayım :D
Halen aranıyor  bu şey :)
www.forumtim.com

garfieald

Bunlar zor işler öyle kolay değil :DDDDDDddddddddddddddd

astro1

Alıntı yapılan: bangbang - 02 Mar 2017, 19:48Bunlar zor işler öyle kolay değil :DDDDDDddddddddddddddd

komık olan ne zor oldugu için sordum  ;)
www.forumtim.com

tarantula901

şu modu kullanabilirsiniz http://www.smf.gen.tr/smf/index.php?topic=1187.0

Kullanımı ile ilgili fazla bilgim yok biraz inceleyerek test ederek kullanabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

astro1

Alıntı yapılan: tarantula901 - 02 Mar 2017, 21:39şu modu kullanabilirsiniz http://www.smf.gen.tr/smf/index.php?topic=1187.0

Kullanımı ile ilgili fazla bilgim yok biraz inceleyerek test ederek kullanabilirsiniz.

kurdumda ayarlarıda yaptım bu nereye acılıyor ?
www.forumtim.com