full top 10 da konu başlıklarının tam olarak görünmesi nasıl sağlanır.?

Başlatan 06ensar, 27 Mar 2015, 23:29

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

06ensar

merhaba arkadaşlar full top 10 daki konu başlıkları kesilmeden tam olarak nasıl gösterilir ve yazı büyüklüğü nasıl sağlanabilir..?

06ensar

bu arada mesajlarda smiley kullanımı ve kodlar yok galiba bende gözükmüyorda.

tarantula901

kullandığın ful top 10 kodlarını paylaşman gerekiyor.

smileyler gözükmesi için admın panelden ayarları var kullanılan tema kısmından olması gerekıyor
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

06ensar

Alıntı yapılan: tarantula901 - 27 Mar 2015, 23:33kullandığın ful top 10 kodlarını paylaşman gerekiyor.

smileyler gözükmesi için admın panelden ayarları var kullanılan tema kısmından olması gerekıyor

Hangi kodun hangi dosyada olduğunu bilmiyorum ama uyguladığım full top 10'u ekte sunuyorum belki fırsat bulursanız bakabilirsiniz,görünümü yukarıdaki resimdeki gibi normalide yazıları küçük ve konu başlıkları kesik oluyor..smiley konusu ise buradaki olandan bahsetmiştim ben mesajlarda smiley ve beğenileri göremiyordum ama şimdi görüyorum teşekkürler.

tarantula901

BoardIndex.php dosyasında ara

$row_topic_views['subject'] = shorten_subject($row_topic_views['subject'], 20);
20 olan sayıyı değiştirin sitenize göre
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

06ensar

Alıntı yapılan: tarantula901 - 28 Mar 2015, 02:00BoardIndex.php dosyasında ara

$row_topic_views['subject'] = shorten_subject($row_topic_views['subject'], 20);
20 olan sayıyı değiştirin sitenize göre

popüler top 10 oldu teşekkürlerde,birde yanıtlanan konu bölümündeki karakter sayısınıda çoğaltabilseydik yazı büyütme hariç hepsi olmuş olacaktı

tarantula901

Ücretli Smf Destek İçin

06ensar

Alıntı yapılan: tarantula901 - 28 Mar 2015, 03:07board.index.template.php eke eklermısınız

o top 10 nu harfler çok küçük olduğu için kaldırdım,peki aşağıdak kodlardi top 10 da konu başlık karakterleri hangisidr onu söyleyebilirmisiniz..?

edit.

tarantula901

şu tip bolumlerdeki sayıyı değiştirmen yeterli

$krow=substr($row['subject'],0,30);

if($ksay>30)

$krow=substr($row['subject'],0,45);

if($ksay>45){

if($ksay>45){

if($ksay>45){

Ücretli Smf Destek İçin

06ensar

tarantula901

Ücretli Smf Destek İçin

06ensar

Alıntı yapılan: tarantula901 - 29 Mar 2015, 03:37rica ederim iyi çalışmalar işe yaradımı
yaramaz olurmu 45 olanları 100 yaptım..30 a ellemedim o ne işe yarıyorsa anlamadım..zira hiç birşeyi değiştirmedi oynamamla

kirkagacforum