Lütfen 30 saniye bekleyin ve tekrar deneyin. hatası

Başlatan ADANALI, 25 Haz 2016, 22:57

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ADANALI

Arkadaşlar resimdede görüldüğü gibi explorerdan giriş yapamıyorum hiç bir bölüme konuya bakamıyorum.

Üzgünüz fakat kullanıcı başına izin verilen giriş yapma sınırını aşmış bulunuyorsunuz. Lütfen 30 saniye bekleyin ve tekrar deneyin.

tarantula901

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

ADANALI

tarantula901

siteye giriş yapma sınırı dolmuş sanırım sure bekledıkten sonrada giriş yapılmıyor mu
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

ADANALI

Alıntı yapılan: tarantula901 - 26 Haz 2016, 14:48siteye giriş yapma sınırı dolmuş sanırım sure bekledıkten sonrada giriş yapılmıyor mu

hayır hocam yapılmıyor

ADANALI

Tamamdır çözüldü hocam ayarlardan kaynaklanıyormuş

tarantula901

yapmış olduğunuz ayarlarıda yazarsanız sorunu yaşayan diğer arkadaşlarda faydalanabilirler.

Ücretli Smf Destek İçin

sas06

aynı sorun bendede var :/ ama arkadaş sorunu nasıl çözdüğünü yazmamış :/

sas06

modestus

Aynı sorun başıma geldi ararken burayı buldum. Arkadaş cevap yazmamış, ben yazıyim dedim. Ben aşağıdaki şekilde düzelttim.

Yönetim merkezi>sunucu ayarları>çerezler ve oturumlar>çerez adının karşısındaki yazıyı SMFCookie_340 (yada 340 yerine kafanıza göre bir rakam girin) düzeliyor.

tarantula901

Yanıt için teşekkürler bu konu demekki gözümden kaçmış :D çözüme kavuşturman iyi oldu :D

Ücretli Smf Destek İçin