Search - Member Login Register kısmını türkçeye çevirme

Başlatan bajiora, 05 Ara 2016, 20:37

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

bajiora

Alıntı yapılan: SaMania - 07 Ara 2016, 03:471: Karşında senin 30 yaşından büyük bir adam var, senin yaşın ise sadece 15-18 civarı.
2: Kullandığın Citiez teması tamamen warez, hiç bir şekilde bir ücret ödeyip, lisans satın almamışsınız.
3: Buraya bir konu açıyorsan, verilen cevabı veli-nimet olarak kabul edip, teşekkürü es geçmeyeceksin.
4: Sitenin index dosyası bile, bir moba oyunun çalınmış versiyonu, nasıl bir yüzle buraya gelip bu tarz konuşabiliyorsun?
5: Sana sitenin footerını düzeltmeni söylemiştik, Dziner Studio'ya mail gönderdim, "warez" tema kullandığınıda, ek olarak belirttim.
6: Ailen sana gerekli terbiyeyi çok net vermemiş, karşında yaşını bilmediğin bir insan varken kesinlikle saygılı olmalısın, burası terbiye verme platformu değil ya SMF hakkında küçükte olsa bir kaç bilgi edin, yada "AÇIK VE NET" anlatıldığı hâlde, anlamayıp "kardeşim anlamıyorum yazdıklarını Türkçe konuş" gibisinden yanıtlar verme. Burası kimseyi eğitme platformu değil, burası gerçekten YARDIMA ihtiyacı olanlara, saygılı insanlara, nankör olmayan insanlara sonuna kadar "ücretsiz" destek verilen bir platformdur. Bilgine.
,
afferim

tarantula901

@bajiora dalgamı geçiyorsun yoksa gerçekten çocukmusun.  Ya hitaplarını değiştirirsin yada bu siteden daha destek alamazsın zaten başka konulardada dalga geçer gibi işler yapıyorsun. Kendine çeki düzen ver
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin