TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK SAÄžLIK PORTALI

Başlatan esudur, 27 Ara 2017, 19:40

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

esudur

Sitenizin Linki: http://forum.diyabetrehberim.com/index.php

Sitenizin ismi: SAÃ,,žLIKLI YAŞAM FORUMU

Site Sloganı:  '' Tepeden Tırnağa Sağlık ''

Sitenizin Açılış Tarihi: Aralık / 2017

Tanıtım: Literatürde Bulunan tüm hastalıkların tanı ,teşhis ve tanımı ,Sağlıklı yaşam hakkında ip  uçları

mkucuksari

Bence tema seçiminiz gayet başarılı  ;)
Bağımlılık Yapan Modelci Platformu : www.rckolik.com

tarantula901

Sitenizde başarılar ancak sitenize ulaşamadım.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

esudur

Alıntı yapılan: tarantula901 - 28 Ara 2017, 17:46Sitenizde başarılar ancak sitenize ulaşamadım.

Tekrar denermisiniz lütfen

tarantula901

Şuanda sorun yok birde konu burası değil ama uyarayım dedim. giriş alanı gibi yerlere reklam koyma derim sıkıntı çıkarır google
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

esudur

Alıntı yapılan: tarantula901 - 28 Ara 2017, 20:01Şuanda sorun yok birde konu burası değil ama uyarayım dedim. giriş alanı gibi yerlere reklam koyma derim sıkıntı çıkarır google

Teşekkürler uyarınız için telefon için evet ilk kısımda reklam çıkıyor fakat masa üstünde herşey meydanda eyer sadece o üst reklamı telde göstermessek olur ama nasıl yaparım bilmiyorum

tarantula901

Alıntı yapılan: esudur - 29 Ara 2017, 23:25Teşekkürler uyarınız için telefon için evet ilk kısımda reklam çıkıyor fakat masa üstünde herşey meydanda eyer sadece o üst reklamı telde göstermessek olur ama nasıl yaparım bilmiyorum

Google içeriğin olmadığı sayfalarda reklam göstermesine izin vermiyor ona göre birşey yapın.

siz o adsense reklamlarını ne ıle eklediniz ona göre yardımcı olayım.

Ücretli Smf Destek İçin

esudur

Alıntı yapılan: tarantula901 - 30 Ara 2017, 00:48Google içeriğin olmadığı sayfalarda reklam göstermesine izin vermiyor ona göre birşey yapın.

siz o adsense reklamlarını ne ıle eklediniz ona göre yardımcı olayım.

simpleAds modu ile yaptım sayfa içi sizin paylaştığınız konuda kodları ekleyerek yaptım

hocam SMF modları yayınlıyor fakat nasıl kullanacağını tarif etmiyor deneme yanılma ile yapıyoruz birşeyler  yuhphii