Smf kategori altına durumum / forumum / ileti - konu / son ileti kısmı eklemek

Başlatan tarantula901, 04 Mar 2016, 16:16

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tarantula901

Aşağıdaki resimde herşey anlatılıyor zaten.

İlk önce anasayda bulunan konu ileti kısmını ayıralım.

Boardindex.template.php Ara bul

<td class="stats windowbg">
 <p>', comma_format($board['posts']), ' ', $board['is_redirect'] ? $txt['redirects'] : $txt['posts'], ' <br />
 ', $board['is_redirect'] ? '' : comma_format($board['topics']) . ' ' . $txt['board_topics'], '
 </p>
 </td>

değiştir.

<td class="stats windowbg2">
 <p>', comma_format($board['posts']), ' ', $board['is_redirect'] ? $txt['redirects'] : $txt['posts'], '</p> </td><td class="stats windowbg2"><p>
 ', $board['is_redirect'] ? '' : comma_format($board['topics']) . ' ' . $txt['board_topics'], '
 </p>
 </td>

Boardindex.template.php dosyasında ara

Bu koddan iki tane mevcut ikisini 4 ise 5 5 ise 6 gibi yapın  

<td colspan="4">

Temanızda bulunan Board.indextemplate.php dosyasını eğer kullanmış olduğunz temada yok ise default dosyasının içindeki Board.indextemplate.php dosyasında aşağıdaki kodu arayın.

Boardindex.template.php dosyasında ara

foreach ($category['boards'] as $board)
{

altına ekleyin

echo'<tr style="line-height:8px;">
 <td align="center" class="windowbg"><strong>', $txt['durumu'], '</strong></td>
 <td align="left" class="windowbg"><strong>', $txt['forumun'], '</strong></td>
                                <td align="center" class="windowbg"><strong>', $txt['ileti'], '</strong></td>
 <td align="center" class="windowbg"><strong>', $txt['konu'], '</strong></td>
 <td align="center" class="windowbg"><strong>', $txt['sonileti'], '</strong></td>
                </tr>';

Modifications.turkish.php yoksa  Modifications.turkish-utf8.php dosyasında ara

?>
üstüne ekle

$txt['durumu'] = 'Durumu';
 $txt['forumun'] = 'Forumun';
                                $txt['ileti'] = 'İleti';
 $txt['konu'] = 'Konu';
 $txt['sonileti'] = 'Son İleti';
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

astro1

13:             $txt['konu'] = 'Konu';

hata verdi yardım
www.forumtim.com
Geniş Çaplı MMO sevenlere...

tarantula901

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

astro1

www.forumtim.com

tarantula901

Ücretli Smf Destek İçin

ADANALI

tarantula901

Ücretli Smf Destek İçin

ADANALI

Alıntı yapılan: tarantula901 - 29 Mayıs 2016, 09:53Şu koddan önce ekleyin

foreach ($category['boards'] as $board)
{

Hocam teşekkürler farklı bir yöntemle halletmiştim ama nasıl yaptım bilmiyom anlatacaktımda :D

tarantula901

Hatırlayınca yazarsanız sevinirim sorunu yaşayan kesin olacaktır.

Ücretli Smf Destek İçin

astro1

Alıntı yapılan: tarantula901 - 04 Mar 2016, 21:36tırnak işaretini unutmuşum sorun çözüldü.

vay be gezerken gecen senenkı gunler geldı aklıma 24 saatin 6sını bana verırdınız bu yıl 24 saatın 30dksı :(
www.forumtim.com