Başlatan garfieald, 12 Mar 2018, 20:07

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

garfieald

Ayarlarım böyle ;

Gözüken Şekil ;

135X135 yazmama rağmen resimde gördüğünüz gibi avatar 135x62 olarak yüklenmiş. Ben yüklenen tüm resimlerin 135x135 boyutunda olmasını istiyorum eğer yüklenen resim o boyutta değilse o boyuta dönüştürsün böyle bir sistem var fakat ayarını yapamamış olabilirim destek bekliyorum.

tarantula901

o avatarı tekrardan yüklemeniz gerekiyor.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

garfieald

Değişen bir şey olmadı.

tarantula901

temanızda bulunan css klasorundeki index.css şu kodu en altına ekle

li.avatar img {
    width: 135px;
    height: 135px;
}
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

garfieald

Teşekkürler fakat HD olmuyor biraz daha düzgün olma şansı var mı? Başka bir forumda resim sıkıştırılmış olsada hd.

tarantula901

Alıntı yapılan: bangbang - 12 Mar 2018, 20:41Teşekkürler fakat HD olmuyor biraz daha düzgün olma şansı var mı? Başka bir forumda resim sıkıştırılmış olsada hd.

Avatar ayarlarını daha yüksek yapın hd olarak gözükecektir.

Ücretli Smf Destek İçin

garfieald

Tam olarak anlamadım ne kastettiğinizi :D

tarantula901

avatar ayarlarında 135 x 135 yaptınız ya bunu 200x200 yapın gibi

Ücretli Smf Destek İçin