Rumuz Değiştirme Sayfası

Başlatan garfieald, 11 Mar 2018, 20:50

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

garfieald

Selam forum Profil menüsünün alt menüsüne "Rumuz Değiştirme" adlı bir menü eklenecek.

Bunu yapmak kolay. Tıklandığı zaman forumun aynı çevresini temasını kullanacak fakat orta alan değişecek. Orta alan şöyle olacak.

Hoşgeldiniz,tarantula901
Kullanıcı adınızı değiştirmek istiyorsanız aşağıda boş alana yeni kullanıcı adınızı yazarak onayla butonuna basınız.

TEXTBOX BURADA OLACAK
ONAYLIYORUM BUTONU BURADA OLACAK

*Bu işlemin geri dönüşü yoktur.
*Tekrar kullanıcı adı değiştirmek isterseniz 365 gün beklemek zorundasınız!

Kullanıcı adını değiştirmiş biri tekrar Rumuz Değiştirme sayfasına girmek isterse sayfa hata verecek!
Hata şu şekilde olacak ; Kullanıcı adı değiştirme hakkınızı kullanmışsınız, bir sonraki hakkınız 363 gün 6 saat sonra hesabınıza tanımlanacaktır.

Bir sitede gördüm fakat ben hiç nasıl yapılacanı anlamadım bana böyle birşey hediye ediverirmisin.  >:(  :(  :o  ???

tarantula901

Bu hediyelik birşey değil bangbang uğraş gerektiren birşey bana biraz gereksiz geldi çünkü profilde uye adın giriş yaptıgın adın değişmeden gorunen adını değiştirebiliyorsun. onu sureli ayarlayabiliyormusun bılemıyorum yada bir mod varmı görmedim malesef.

smf sitesinde mi gördün bu özelliği
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

garfieald

Ozellik  degil adam kendisi kod yazmiş