Birden Fazla Soru

Başlatan garfieald, 06 Mar 2018, 00:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

garfieald

1) Sitemde footer kısmında bulunan Automated by Yöncü Bilişim Çözümleri ve Theme Design By DzinerStudio yazılarını nasıl kaldırırım? Bunları kaldırmamın bir sakıncası var mı?

2) SMF 2.0.15 güncellemem gerekiyor mu?

3) td.lastpost kısmında bir orantısızlık var en/boy gibi buna bir düzen getirir misiniz? Yazılar özellikle.
Gönderen: admin
Ynt: Test
05 Ocak 2018, 23:34:01

4)Menüde İletilerim yazısını PM olarak değiştirmek istiyorum.

5) Sitenin başında bulunan 06 OCAK 2018, 00:06:33 Bakım yazısını kaldırmak istiyorum.

6) Site başlığı sampturk.net kısmının soluna bir tane anasayfa icon ekleyebilir miyiz küçük?

7) Bana www_sm.gif ikonu için güzel bir şey bulabilir misiniz beceremedim?

8)Sosyal Ağlar eklentisini eklememe rağmen resimleri çıkmıyor???

tarantula901

1: index.template.php dosyasında ılgılı kodları arayın bulabilirsiniz.

2:Yeni başlıyorsanız güncelleyin. sorunlar yada güvenlık sorunları ıle ılgılı guncelleme olabilir.

3: o kısım neresi tam olarak anlayamadım resim varsa ekle

4:Default temada bulunan languages klasorune girin index.turkish yada index.turkish-utf8.php dosyasında türkçe yazıyı arayarak istediğiniz şekilde değiştirebilirsiniz.

5: index.template.php dosyasında kaldırabilirsiniz kaldırmasını bılmıyorsanız index.template.phpde <div id="time"> kodu aratıp ıcındekı php koduyla bırlıkte kaldırın. temayı bılmedıgım ıcın kod olarak tam bılemıyorum

6: favıcon.ico dıye aratın smfde nasıl ekleyeceğinizi yazacaktır.

7:arama yapın bulabilirsiniz icon siteleri mevcut.

8:resimler nerede çıkmıyor.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

garfieald

5.de haa verdi beyaz ekran

8 profildede çıkması lazım postbittede