SMF 2.0.15 Prefix Tagı Eklentisi İstiyorum

Başlatan Rexha, 12 Mayıs 2019, 21:04

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Rexha

Konu başlığında belirttiğim gibi prefix tagı istiyorum ama sadece belirli alt bölümlerde olmasını istiyorum ve eklenti nasıl kurulur bilmiyorum yardım ederseniz sevinirim örnek görsel vereceğim.

tarantula901

Alıntı yapılan: Rexha - 12 Mayıs 2019, 21:04Konu başlığında belirttiğim gibi prefix tagı istiyorum ama sadece belirli alt bölümlerde olmasını istiyorum ve eklenti nasıl kurulur bilmiyorum yardım ederseniz sevinirim örnek görsel vereceğim.

Tam olarak ne işe yarıor bu tam anlamadım.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Rexha

Alıntı yapılan: tarantula901 - 12 Mayıs 2019, 23:29Tam olarak ne işe yarıor bu tam anlamadım.
O Prefix ile kaç tane paylaşılmış konu varsa onları filitreleyebiliysun. Örnek fotoğraf(lar) aşağıda.

tarantula901

Şu modu kullananabilirsiniz. http://www.smf.gen.tr/smf/index.php?topic=1894.0

Modu hiç kullanmadığım için tam olarak ayarlar nasıl yapılıyor bilmiyorum.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Rexha

Alıntı yapılan: tarantula901 - 13 Mayıs 2019, 02:56Şu modu kullananabilirsiniz. http://www.smf.gen.tr/smf/index.php?topic=1894.0

Modu hiç kullanmadığım için tam olarak ayarlar nasıl yapılıyor bilmiyorum.
Kurulumu nasıl yapacağımı anlamadım daha önce bir kaç kez smf kullandım ama hiç eklenti kurmamıştım.

tarantula901

Alıntı yapılan: Rexha - 13 Mayıs 2019, 17:14Kurulumu nasıl yapacağımı anlamadım daha önce bir kaç kez smf kullandım ama hiç eklenti kurmamıştım.

Admin panelden paketler kısmından yükleyerek paketi kurabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin