Sayfayı yazdır dediğimde kodlar görünüyor. Defaul temada sorun yok,

Başlatan modestus, 05 Ara 2016, 01:31

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

modestus

Mevcut temada herhangi bir sayfada yazdır dediğimde kodlar çıkıyor. sorunlu dosyayı tesbit etme amacıyla index.template.php dosyasını başka benzer bir temanınkiyle değiştirdim normal olarak görüntü bozuldu ama yazdıra tıkladığımda kodlar çıkmadı. Temanın temiz index.template sinide denedim sorun aynı. smf varsayılan temada olmuyor.

tarantula901

şuanda sitenizdeki linke tıkladım herhangi bir sorun gözükmüyor forumefor.com/index.php?action=printpage;topic=21407.0

Sorun varsayılan tema kaynaklı ise temanızın klasorunu kontrol edin içinde print ile ilgili dosya varmı var ise silin yedek aldıktan sonra  sonrasında tekrar kontrol edin.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

modestus

Ctrl+p yada sağtık>yazdır ile yapıldığında sonuç böyle çıkıyor. Yazdırma butonu yok.

tarantula901

Şuanda kontrol ettim temayı değiştirmişsiniz sorun yok şuanda
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

modestus

Tema hoşuma gidiyordu, değiştirmek istemiyorum ufak tefek ayarlarıylada biraz uğraşmıştım. Aslında ufak bir sorun ama yinede bulsaydık çok iyi olacaktı.

tarantula901

hatayı görmem gerek temaya alın bı bakayım isterseniz.

Ücretli Smf Destek İçin

modestus

tarantula901

Tam olarak bir sorunda sayılmaz bu chrome ile ilgili bir durum gözüküyor. zaten yazıcıdan çıktıyı kullanan çok çıkmaz bunu bu kadar niye taktınız ki

yazdır diye buton var ona tıkladıktan sonra sorunsuz gözüküyor o kullanılabilir.

Ücretli Smf Destek İçin

modestus

Diğer tarayıcılarla baktım onlardada var aynı sorun. Bir arkadaş şiir sayfasından çıktı almak istemiş çıkanları bana gösterince sorunu gördüm. yazıcıdan bu şekilde çıkmış. Yazdır butonunu iptal ettim gerekirse tekrar koyarım ama desteklede olsa sorunu çözmek istiyorum, yoksa çözülmediğinde çok fena takıyorum.

tarantula901

Tema kaynaklı gibi gözüküyor bi incelemeye devam ederim

Ücretli Smf Destek İçin