Katagori resmini nasıl değiştirirm

Başlatan Hayrettin., 19 Şub 2018, 17:26

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Hayrettin.

tarantula901

Sitenize ulaşamadığımdan dolayı kontrol edemedim sitenizi. Gateway Timeout hatası alıyorum.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Hayrettin.

şuanda localhosttayım siteye en son geçireceğim

tarantula901

Alıntı yapılan: Hayrettin. - 19 Şub 2018, 17:43şuanda localhosttayım siteye en son geçireceğim

siteyi göremediğim için tam olarak yardımcı olamayacağım ancak default tema üzerinde yardımcı olurum ama kullanmış olduğun temada farklılık varsa aynı olmayabilir.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Hayrettin.

hocam katagorinin backgroundundan bahsediyorum :D

Hayrettin.

istediğiniz dosyaları verebilirim

tarantula901

Sitenizin aktif olmasının istememdeki sebep sitenizin üzerinde inceleden bakarak yapıyorum. diğer şekilde bir site kurup tema vs ayarlamak gerekiyor ondan dolayı siteniz aktif değil söylemiştim.

Ücretli Smf Destek İçin