Adsense Reklam Alanı Ekleme

Başlatan BrainDamaged, 18 Şub 2018, 14:06

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

BrainDamaged

Hocam sayfama adsense reklam alanı eklemem gerekiyor yanlız reklam modlarını araştırdım ancak pop-up şeklinde sağdan açılan bir reklam alanı bulamadım/göremedim,  konu hakkında yardımcı olur iseniz sevinirim.

Ek olarak pop-up şeklinde eklemem herhangi bir kural ihlaline sebebiyet verir mi ?

Bun sorunlarım dışında hocam

görseldeki "haberler" alanını tamamen kaldırmak istiyorum nasıl kaldırabilirim acaba ?

tarantula901

Şuan profilinizde olan sitenize mi adsense aldınız.

Siz başlamadan banlanmak istiyorsunuz :D google kurallarını okuyun yoksa 1 ay olmadan hemen banlanırsınız.

reklam eklemek ıcın reklam modları var onları kullanın sitede arama yapın.

index.template.phpde news diye aratın haber kısmı ıle ılgılı kodları goreceksınız yada eke ekleyin ben kaldırayım.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

BrainDamaged

Alıntı yapılan: tarantula901 - 18 Şub 2018, 14:35Şuan profilinizde olan sitenize mi adsense aldınız.

Siz başlamadan banlanmak istiyorsunuz :D google kurallarını okuyun yoksa 1 ay olmadan hemen banlanırsınız.

reklam eklemek ıcın reklam modları var onları kullanın sitede arama yapın.

index.template.phpde news diye aratın haber kısmı ıle ılgılı kodları goreceksınız yada eke ekleyin ben kaldırayım.

Hocam konudaki tüm sorunları çözdüm, pop-up bilgilendirmesi içinde ayrıca teşekkür ederim zira o konu hakkında net bir görüşe sahip değildim, eklemiş olduğum adsense reklamları birkaç sayfa yenilemesinden sonra  yüklenmiyor. Bunun hakkında bir fikriniz varmıdır ?

BrainDamaged

Hocam bu sorunda çözüldü :), "giriş yap ve kayıt ol" sayfalarında nedense bannerda kayma var sorunun kaynağını bulamadım bir göz atıp sorununun kaynağını bulmama yardımcı olabilir misiniz ?

tarantula901

Alıntı yapılan: BrainDamaged - 18 Şub 2018, 15:06Hocam konudaki tüm sorunları çözdüm, pop-up bilgilendirmesi içinde ayrıca teşekkür ederim zira o konu hakkında net bir görüşe sahip değildim, eklemiş olduğum adsense reklamları birkaç sayfa yenilemesinden sonra  yüklenmiyor. Bunun hakkında bir fikriniz varmıdır ?

şu sıralar adsensede sıkıntılar var zaten yeni bir güncellemeye gidiyor onun sebebi bu birde içerikle alakalı reklam yoksa reklamlar görünmeyebiliyor
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

BrainDamaged

Adsense hakkında bilgilendirmeniz için teşekkür ederim hocam, sunuda çözebilir isek harika olur

Alıntı yapılan: BrainDamaged - 18 Şub 2018, 15:39Hocam bu sorunda çözüldü :), "giriş yap ve kayıt ol" sayfalarında nedense bannerda kayma var sorunun kaynağını bulamadım bir göz atıp sorununun kaynağını bulmama yardımcı olabilir misiniz ?

tarantula901

index.css de şunu ara

#header {
    background: url(../images/custom/header-bg.png) no-repeat 50% 0 / cover;   
}

değiştir

#header {
    background: url(../images/custom/header-bg.png) no-repeat 50% 0 / cover;
    height: 263px;
}

height değerini isteğine göre ayarla

Ücretli Smf Destek İçin

BrainDamaged

Sorun çözüldü hocam teşekkürler  yuhphii

tarantula901

Ücretli Smf Destek İçin