İleti Uyarısı Verdirme

Başlatan BrainDamaged, 10 Şub 2018, 22:23

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

BrainDamaged

İleti gönderince ekrana pop-up şekline uyarı verdirmek için bir ayar bulunuyor diye hatılıyorum ancak panelde bulamadım buna ek olarak

yeni ileti gelir ise kırmızı alanda "1" yazdırabilir miyiz acaba ?

tarantula901

Temalar ve Görünüm / kısmında / Üye Seçenekleri / Bu tema için varsayılan (aynı zamanda ziyaretçilerin sahip olacağı) ayarları sıfırla  /  Yeni bir kişisel ileti alındığında açılan pencere görüntüle. tıkı ekleyin.

Sol tarafda bulunan kısımları sadece uyelere gösterin onun için şu konuyu okuyun

http://www.smf.gen.tr/smf/index.php?topic=193.0
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

BrainDamaged

Alıntı yapılan: tarantula901 - 10 Şub 2018, 22:28Temalar ve Görünüm / kısmında / Üye Seçenekleri / Bu tema için varsayılan (aynı zamanda ziyaretçilerin sahip olacağı) ayarları sıfırla  /  Yeni bir kişisel ileti alındığında açılan pencere görüntüle. tıkı ekleyin.

Sol tarafda bulunan kısımları sadece uyelere gösterin onun için şu konuyu okuyun

http://www.smf.gen.tr/smf/index.php?topic=193.0

İlk ayarı aktif hale getirdim hocam lakin herhangi bir değişiklik meydana gelmiyor, kırmızı alana kullanıcıya yeni ileti gelirse sadece gelen yeni ileti sayısını yazdırmak istiyorum

tarantula901

Alıntı yapılan: BrainDamaged - 10 Şub 2018, 22:44İlk ayarı aktif hale getirdim hocam lakin herhangi bir değişiklik meydana gelmiyor, kırmızı alana kullanıcıya yeni ileti gelirse sadece gelen yeni ileti sayısını yazdırmak istiyorum

1 sorunu halledin ondan sonra diğer uyarı sayısını ekleyeceğiz normalde olması lazım default temada deneyin bunu deneyebilmeniz için başka uyelıkle kendi uyeliğinize mesaj atmanız lazım.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

BrainDamaged

Alıntı yapılan: tarantula901 - 10 Şub 2018, 22:571 sorunu halledin ondan sonra diğer uyarı sayısını ekleyeceğiz normalde olması lazım default temada deneyin bunu deneyebilmeniz için başka uyelıkle kendi uyeliğinize mesaj atmanız lazım.

İlk sorunu çözdüm hocam, kırmızı alanıda yapabilirsek harika olucak

tarantula901

Bana bir üyelik ve o uyeliğe bir pm atın pmden bilgileri gönderin ne yapabilirim bi bakayım

Ücretli Smf Destek İçin