SMF 2.0.15 Sürümü Beyaz Sayfa Sorunu

Başlatan uyanangenclik, 22 Ksm 2017, 18:40

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

uyanangenclik

SMF 2.0.13 Sürümünde çakıldım kaldım.

Yeni sürümlere geçince beyaz sayfa görünüyor.
Çözüm önerisi olanlar burada paylaşsın.

Şimdiden teşekkür ederim.
Bir Damlasıyım Okyanusun... Ama Okyanusum. Uyanan Gençlik

tarantula901

Kurmadan önce hosting php sürümünü değiştiriyormusunuz. Php sürümü kaç
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

SMF 2.0.13 Sürümünden direk 2.0.15 e geçersek sorun olur mu?
Herkes göründüğü gibi değil.

tarantula901

Alıntı yapılan: Sosyal Öğretmeni - 22 Ksm 2017, 21:22SMF 2.0.13 Sürümünden direk 2.0.15 e geçersek sorun olur mu?

Tam olarak bu konuda bir bilgim yok ancak 2 0 15 demek zaten tüm sürümleri kapsıyor demektir.

2 0 14 kullanmama sebebınız nedir.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

uyanangenclik

Beyaz ekran sorununu çözemedim. Konu günceldir arkadaşar.

Normal şekilde upgrade yapıyorum. 2.0.15 Sorunsuz kuruluyor.
Admin olarak forumu görüyorum. İçinde dolaşıyorum.
Çıkış yapınca beyaz sayfa geliyor. Site görünmez oluyor.

Çözümü olan var mı?

tarantula901

Ftpde bulunan cache klasoru içerisindeki index.php ve .htacces hariç diğer dosyaları silin sonra kontrol edin.

Onun dışında hosting php sürümü kaç

Ücretli Smf Destek İçin

uyanangenclik

Dediğinizi denedim olmadı tarantula.

php de 5.5 sürümünü kullanmaktayım.

tarantula901

Alıntı yapılan: uyanangenclik - 27 Mar 2018, 12:16Beyaz ekran sorununu çözemedim. Konu günceldir arkadaşar.

Normal şekilde upgrade yapıyorum. 2.0.15 Sorunsuz kuruluyor.
Admin olarak forumu görüyorum. İçinde dolaşıyorum.
Çıkış yapınca beyaz sayfa geliyor. Site görünmez oluyor.

Çözümü olan var mı?

Gizli sekmeden kontrol ettiniz mi çıkış yapınca gizli sekmeden kontrol edin. bu arada sitenize bakıyorumda surekl itema değişimi oluyor tema değişimi hit kaybına neden olabilir bilginize.

Ücretli Smf Destek İçin