Sayfa Yok Yardım Edin

Başlatan SoloHacking61, 16 Ksm 2015, 22:14

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

SoloHacking61

Resimde bakın sitede 24 tane konu var ama 3 tane sayfa gözüküyo daha fazla olması lazım Lütfen yardım edin simdiden teşekkürler

tarantula901

admin panelden Özellikler ve Seçenekler kısmından gorunum gırın Bitişik gösterilecek sayfa sayısı kısmında ayar yapabilirsiniz
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

SoloHacking61

Dediniz yerde yaptım ama gene olmadı biraz açıklarmısınız

tarantula901

sitenizi kontrol ettimde  3 sayfalık yorum var başka yok zaten çok yorumu olan lınkı atarmısınız kontrol edeyım

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

SoloHacking61

yorum değil oyunlarda indexte

tarantula901

siz portalden bahsediyorsunuz portalla ilgili hiç birşey demediniz. onun ayarlarını son konuları açarken ayarlıyorsunuz

Ücretli Smf Destek İçin

SoloHacking61

son konular derken açarmısınız biraz kardeş bide bu konuları üye olmayanalr göremiyo neden ayrıca ilginiz için teşekkürler

tarantula901

Alıntı yapılan: SoloHacking61 - 17 Ksm 2015, 17:43son konular derken açarmısınız biraz kardeş bide bu konuları üye olmayanalr göremiyo neden ayrıca ilginiz için teşekkürler

simpleportalde gorunen konuları blok oluşturmadınız mı son konuları blok kısmını bulup duzenlemeye tıklayın

duzenlemeye tıklayınca Gösterilecek mesaj ya da konu sayısı: kısmını istediğiniz kadar artırın. izinleride İzinler: kısmından ayarlayın blok duzenleme kısmından

Ücretli Smf Destek İçin

SoloHacking61

tarantula901

Ben doğru yeri anladım zaten size o bölümü nasıl ayarlayabileceğiniz ile ilgili kısmı gösterdim.

Tekrar acıklayıcı sekılde anlatayım.

Admin panelden simpleportal kısmında bloklar diye butona tıklıyorsunuz

son konular kısmını gösteren blogu bulup anahtar benzer resme tıklıyorsunuz.

Çıkan sayfada "Gösterilecek mesaj ya da konu sayısı:" değiştirmeniz gerekiyor.

İzin ayarlarınıda ise blok duzenleme kısmında bulunan İzinler: ayarlıyorsunuz

Ardından blok ayarlarında bulunan Gösterilecek konu sayısı: kısmını yüksek tutmanız gerekiyor.

Ben uye değilim sitenizde ama konuları görebiliyorum

Ücretli Smf Destek İçin

SoloHacking61

hocam siteyi şimdi bi girin sizi dediklerinizi yaptığımza sağ tarafta bir yer var orası artıyor konu gözüküyo ama inmiyor

tarantula901

Yanlış yeri ayarladıgınızdan dolayı siz sağ blogu ayarladınız ortadakı alanı ayarlayacaksınız

Ücretli Smf Destek İçin

SoloHacking61

onu nasıl ayarlıyabilirim

tarantula901

sağdakı alanı nasıl ayarladıysanız ortadakı son konular blogunu bulup ayarlarını ayarlamaanız gerekıyor

Ücretli Smf Destek İçin

SoloHacking61

hocam oyle bir blok yok bide şunlar var
Üst Genel Bloklar
Sol Bloklar
Üst Bloklar
Alt Bloklar
Sağl Bloklar
Alt Genel Bloklar
Bunlar var