Yeni sayfa ekledim fakat "edit"ortadan kayboldu

Başlatan TA3CY, 26 Ara 2016, 12:59

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

TA3CY

Selam
Yeni bir sayfa ekledim,yayına verdim düzeltilmesi gereken bir nokta vardır.Sayfalar bölümüne gittiğimde
"Düzenle" bölümünün olmadığını gördüm.Sadece "Sil" var.
Tüm sayfalar için sadece "sil" bölümü aktif.Son eklediğim sayfayı sil dediğimde bir hata vermiyor ama silme veya edit işlemlerini yapamiyorum.

Durum bölümünde sadece pasifleştirme gözüküyor
Bu siteden ne aldığın değil,ne verdiğin önemlidir.

tarantula901

Bu konuyu cevaplamıştımta yanlış konuya yazmışım :D

Bu sorun ekranınızın ufak olduğundan dolayı kaynaklanan bir durum tam olarak simpleportalın respnsive olmamasından kaynaklı bir durum.

sizin için ufak bir kodu yazayım sadece sizde düzelecek bir kod aşağıdaki kodları uygulayın.Hızlı şekilde aklıma bu çözüm geldi sonrada bakarız bu şekilde idare ederseniz devam edersiniz olmazsa tekrar bakarım

temanızdaki index.template.php dosyasında

ara

</script>';
altına ekle

if ($context['allow_admin']){echo'<style>body {width: 121%;}</style>'}
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

TA3CY

Pasifleştirme nin üstüne tıkladım,sonra klavyenin "tab" tuşuna bastım,sayfa düzenleme diğerleri ortaya çıktı  ;D
Bu siteden ne aldığın değil,ne verdiğin önemlidir.

tarantula901

Ekran düzeldiyse sorun yok demektir sayfa kucuk kaldıgında dolaayı gızlenıyor
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin