Table 'veri.smf_settings' doesn't exist hatası

Başlatan omuforum.net, 30 Nis 2017, 20:42

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

omuforum.net

merhabalar 3-4 saat önce çalışan forum birden bu hatayı verdi herhangi bir değişiklik yapmadan veri tabanında setting tablosu yok diyor acaba saldırı flanmı yapıyorlar nedeni nedir nasıl çözüm bulabiliriz

tarantula901

Veritabanınıza ulaşıp tum tablolar ve setting tablosu varmı kontrol edin. o kısıma girmişken bakım yapın.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

omuforum.net

baktım toploya silinmiş nasıl oluyor anlam veremedim ve eski yedek var :S düzeltme şansımız varmı acaba eski setting ayarlarını yeni tabloya ekledım ama bozulmalar oldu malesef

tarantula901

Durduk yere malesef o dosyalar silinmez ya siz yanlışlıkla sildiniz yada hostingde bir açık var yada sizin bilgilerinizi birisi tarafından ele geçirilmiş olabilir.

hangı hostıng kullanıyorsunuz.

eski dbdeki setting dosyalarını db aktardıktan sonra ayarları onar php dosyasını kullanın tum dosya yolları o kısımdadır.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin