Kayıt olurken captcha görünmüyor ve sürekli hata veriyor

Başlatan eco1999, 17 Nis 2017, 09:16

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eco1999

Arkadaşlar forum 0 dan kurmadık taşıma yaptık fakat eklentilerdenmi anlamış değilim captcha resim görünmüyor o doğrulamayı kapattığımda ise kayıt olma yeri sürekli çok yavaş bir biçimde kayıt oluyor. Forum linkini bırakıyorum buraya

http://www.reinarpg.com

tarantula901

siteyi taşıdıktan sonra ayarlari_onar.php kullanın.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

eco1999

Alıntı yapılan: tarantula901 - 17 Nis 2017, 13:55siteyi taşıdıktan sonra ayarlari_onar.php kullanın.
Hiçbir dosyada sıkıntı yok forum stabil bir tek kayıtta sıkıntı var ve forumda açık olup olmadığını nasıl taratabiliriz acaba

tarantula901

smfde bilinen herhangi bir açık yok o konuda güvenebilirsiniz.

Ancak hosting kaynaklı açıklar olabilir yada dosya izinleri ile ilgili bir hata yaparsanız her herhangi bir scipte bile açık olabilir bunları kontrol edin sorun olmaz.

sitenizi kontol ettim siteniz bedava hostingde barınıyor ondan dolayı kaynaklanan bir durum olabilir. herşeyi düzgün yapmanıza rağmen sorun yok ise hosting kaynaklıdır aldığım hata bunu gösteriyor.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

eco1999

Alıntı yapılan: tarantula901 - 17 Nis 2017, 16:01smfde bilinen herhangi bir açık yok o konuda güvenebilirsiniz.

Ancak hosting kaynaklı açıklar olabilir yada dosya izinleri ile ilgili bir hata yaparsanız her herhangi bir scipte bile açık olabilir bunları kontrol edin sorun olmaz.

sitenizi kontol ettim siteniz bedava hostingde barınıyor ondan dolayı kaynaklanan bir durum olabilir. herşeyi düzgün yapmanıza rağmen sorun yok ise hosting kaynaklıdır aldığım hata bunu gösteriyor.
Smf de açık yok biliyorum bizim forum smf ve php panel entegreli o yüzden açık oluşma ihtimali var onun için sormuştum. Yardımlarınız için teşekkür ederim iyi forumlar.

tarantula901

Farkli php kodlari kullandiysaniz olma ihtimali var kodlari icelemeniz yada internette olan aciklari uygulatin bu konulara am yardimci olamayayacagim

Ücretli Smf Destek İçin