Ufak Tefek sorularım olucak cevaplarsanız sevinirim.

Başlatan Baybars_AGA, 02 Nis 2017, 21:01

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Baybars_AGA

yani şöyle söyliyeyim  1- numara benim kendi sabit konu görünümüm baya demo tarzı görünüyor basit yani classcık

2- 2 numaralı sitede mesela göz alıcı ve belirgin yani sabit konu oldugu o tarz bişi yapbilrmyim?

3-  Prefix die 1 tağ modu yükledim orasını zaten türkçeye çeviremedim ama oda ayrı 1 konu :D neyse yani şöyle söyliyim oradaki her 1 kategori için farklı renk sistemi yapamazmıym ?  bu önemli benim için yardımcı olursanız sevinirm iyi forumlar.

tarantula901

sabit konu ıcın

MessageIndex.template.php dosyasında..

Bul:

foreach($context['topics'] as $topic)
{

değiştir

$stickybar = false;
$normalbar = false;
foreach($context['topics'] as $topic)
{
if($topic['is_sticky'] && !$stickybar)
{
echo'<tr class="titlebg"><td colspan="', empty($options['display_quick_mod']) ? '7' : '8', '"><b>Önemli Konular</b></td></tr>';
$stickybar = true;
}
else if(!$topic['is_sticky'] && $stickybar && !$normalbar)
{
echo'<tr class="titlebg"><td colspan="', empty($options['display_quick_mod']) ? '7' : '8', '"><b>Normal Konular</b></td></tr>';
$normalbar = true;
}

diğerleri için tam bir fikrim yok malesef
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

ADANALI

Ön eki modunda renk falan ayarlanıyor galiba color diye seçenek var diye hatırlıyorum arka plan rengi falan ayarlanıyor sanırsam :D tabi başka bir mod varsa bilmiyorum