SMF 2.1 de yedek alma işlemi nasıl yapılıyor

Başlatan ramooo19, 02 Ağu 2018, 18:14

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ramooo19

SMF 2.1 yedek alma işlemi nasıl yapılıyor daha öncede bu soruyu sordum ama net bir cevap alamadım !

Misal Konuları  Kullanıcıları bölümleri katagoryleri cevapları vb önemli bilgileri nasıl yedekleriz ?? 

tarantula901

2.0 yedeği nasıl alınıyorsa 2.1 dede aynı alınıyor yedek
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

ramooo19

Alıntı yapılan: tarantula901 - 02 Ağu 2018, 18:522.0 yedeği nasıl alınıyorsa 2.1 dede aynı alınıyor yedek

2.1 betada yedekleme kısmı kaldırılmış fakat  ???

tarantula901

Admin panel yedekleme işe yaramıyordu zaten siz hosting tabanlı yedek almanız lazım.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

ramooo19

Alıntı yapılan: tarantula901 - 03 Ağu 2018, 07:55Admin panel yedekleme işe yaramıyordu zaten siz hosting tabanlı yedek almanız lazım.
tamamda hangi kısımları alacağız bana lazım olanları konuda paylaştım veri tabanından hangı tablolar alınacak onu soruyorum

tarantula901

Ftpde public_html klasoru veritabanı için sm_ile başlayan tüm tabloyu yedek alacaksın.

Ücretli Smf Destek İçin

ramooo19

Alıntı yapılan: tarantula901 - 04 Ağu 2018, 03:02Ftpde public_html klasoru veritabanı için sm_ile başlayan tüm tabloyu yedek alacaksın.

onu bılıyorum fakat  ben misal smf 2.1 den 2.0.15 geri geçmek istiyorum

deneme yaptım aktarmaların bir çoğunu aktardım ama  kullanıcılar gelmedı ve tr karakter sorunu çıktı ??

tarantula901

Alıntı yapılan: ramooo19 - 04 Ağu 2018, 12:26onu bılıyorum fakat  ben misal smf 2.1 den 2.0.15 geri geçmek istiyorum

deneme yaptım aktarmaların bir çoğunu aktardım ama  kullanıcılar gelmedı ve tr karakter sorunu çıktı ??

Bir alt sürüme geçmek biraz zor size tavsiyem  2 0 15 geri dönmeyin 2.1 ile devam edin.

Ücretli Smf Destek İçin

ramooo19

Alıntı yapılan: tarantula901 - 04 Ağu 2018, 13:40Bir alt sürüme geçmek biraz zor size tavsiyem  2 0 15 geri dönmeyin 2.1 ile devam edin.
gerek kalmadı  zaten bekleyeceğiz

başka bir sorum olcak  bu konuyu kapatın isterseniz yeni konu açayım :D