Smf forum 2.0.11 ziyaretçi sorunu (ÇÖZÜLDÜ)

Başlatan vakanist, 22 Ekm 2015, 16:44

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

vakanist

Hocam lütfen bakarmısınız ben bir mod yüklemiştim baya uzun zaman önce sonra kaldırmıştım sonra mecburiyetten siteyi geri almak zorunda kaldım. Şimdi misafirler forumu görüyor ama konulara bölümlere giremiyor girince direk kullanıcı adı şifre bölümü geliyor.Nasıl halledicem ?  :'(

çözüm = şu modun ayarlarını pasif hale getirip sonra test edin

Spider Board & Topic Access

yeninesil

izinlere bakın bi ziyaretcilere engellenmis olabilir

tarantula901

admin panelden kategori izinlerini kontrol edin  kategoriler / kısmından kategorı ismini değiştire tıklayıp / İzin verilen Gruplar: / ızınler zıyaretcılere kapalımı bakın bı ona gore dıger yontemlerı bakaarız
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

vakanist

Yaptıma ama değişen bişey yok yien girilmiyor.

tarantula901

kullandıgınız modları buraya ekle bakayım modları
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

Aslında bakıyorumda yaşanan sorunların çoğunu zamanında ben de yaşamışım. Biraz arasalar belki de sorunun çözümünü bulacaklardır.
Kolay gelsin.
Herkes göründüğü gibi değil.