Yeni konu haber vermiyor

Başlatan Hades, 09 Mar 2018, 16:49

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Hades

Kişiler mesaj attığında  renk değişmiyor,resimde olduğu gibi.
Yeni ileti var rengi yeni ileti gelince gözükmüyor

http://i.hizliresim.com/9mAmqr.png

tarantula901

Bir başka uyelıkten mesaj gonderıp kontrol ettiniz mi admin uyeliğinizle yada admının attıgı mesajları uye ıle kontrol edin.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Hades

tarantula901

Tema ile ilgili bir sıkıntı olmalı.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Hades

tarantula901

Alıntı yapılan: Hades - 09 Mar 2018, 19:28Çözüldü.

Nasıl çözüldüğünüde yazarsanı diğer arkadaşlara yardımcı olacaktır.

Ücretli Smf Destek İçin

Hades

Arkadaşlar sorun çözülmedi başka konuya yazacaktım,sorun devam ediyor.

Hades

Güncel !! sorun devam ediyor

tarantula901

site ziyaretçilere kapalı olduğu için kontrol edemiyorum bana bir tane yeni uyelık acıp ve yetkı verıp pmden gonderın kontrol edeyim

Ücretli Smf Destek İçin