Hata Kayıtları Kayıtları

Başlatan ndipi, 11 Mar 2018, 18:38

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ndipi

Merhaba arkadaşlar sitede bu hata kayıtları çok fazla çıkıyor sorun nedir? Bilemedim.

tarantula901

Kullanmış olduğunuz smf dosyaları yada smf teması kullanıyor olabilirsiniz smf sıfırlamanız gerekiyor sanırım.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

ndipi

Alıntı yapılan: tarantula901 - 11 Mar 2018, 19:11Kullanmış olduğunuz smf dosyaları yada smf teması kullanıyor olabilirsiniz smf sıfırlamanız gerekiyor sanırım.

Onu nasıl aştım diye söylemem gerek ise haya kayıtlarını komple kapadım öylece işi bitirdim. Ama bu kadar çok vermesi garip bir durum.

tarantula901

Alıntı yapılan: ndipi - 12 Mar 2018, 00:35Onu nasıl aştım diye söylemem gerek ise haya kayıtlarını komple kapadım öylece işi bitirdim. Ama bu kadar çok vermesi garip bir durum.

smf dışı yada smf için güncel olmayan  php sürümü ile uyumsuz sql sorguları kullanıldığında hata vermesi olasıdır dediğin gibi şuanda yeni temaya geçinceye kadar yada siteyi güncelleyenceye kadar hata mesajlarını kapalı tutabilirsiniz.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

ndipi

Alıntı yapılan: tarantula901 - 12 Mar 2018, 00:43smf dışı yada smf için güncel olmayan  php sürümü ile uyumsuz sql sorguları kullanıldığında hata vermesi olasıdır dediğin gibi şuanda yeni temaya geçinceye kadar yada siteyi güncelleyenceye kadar hata mesajlarını kapalı tutabilirsiniz.

Aslında siteyi fazla da kurcalamak istemiyorum. SMF de beklentim aslında bu beta sürümün kararlı bir sürüm olması ondan sonra zaten daha sağlıklı bir şekilde siteye devam edeceğim. İnşallah etmeyi düşünüyorum. Ama tabi ki teknik konu da yarıma ihtiyaç olacak ve buradan gereken yardımları alacağımdan eminim.

tarantula901

Alıntı yapılan: ndipi - 12 Mar 2018, 01:16Aslında siteyi fazla da kurcalamak istemiyorum. SMF de beklentim aslında bu beta sürümün kararlı bir sürüm olması ondan sonra zaten daha sağlıklı bir şekilde siteye devam edeceğim. İnşallah etmeyi düşünüyorum. Ama tabi ki teknik konu da yarıma ihtiyaç olacak ve buradan gereken yardımları alacağımdan eminim.

En Mantıklısı

Tabi yardımcı olmaya çalışırız.

Ücretli Smf Destek İçin

ndipi

Alıntı yapılan: tarantula901 - 12 Mar 2018, 01:21En Mantıklısı

Tabi yardımcı olmaya çalışırız.

Bu kararlı sürümün çıkma ihlimali nedir? Kaç yıldır çıktı çıkacak çıktı çıkacak diyorlar ama bir gelişme pek olmadı. Eskiden daha hızlı çalışan bir ekip vardı bu SMF içinde ama son yıllarda pek o kadar seri çalışma şekli kalmadı sanki.

tarantula901

Alıntı yapılan: ndipi - 12 Mar 2018, 01:28Bu kararlı sürümün çıkma ihlimali nedir? Kaç yıldır çıktı çıkacak çıktı çıkacak diyorlar ama bir gelişme pek olmadı. Eskiden daha hızlı çalışan bir ekip vardı bu SMF içinde ama son yıllarda pek o kadar seri çalışma şekli kalmadı sanki.

Bazı ufakta olsa sıkıntılar mevcut ancak yavaşta olsa devam ediyor çıkmadı diyorlar ancak beta 3de çıktı az kaldı kararlı surum ama ne kadar sürer bilemiyorum umarım yakında çıkar :D

Ücretli Smf Destek İçin

ndipi

Alıntı yapılan: tarantula901 - 12 Mar 2018, 01:55Bazı ufakta olsa sıkıntılar mevcut ancak yavaşta olsa devam ediyor çıkmadı diyorlar ancak beta 3de çıktı az kaldı kararlı surum ama ne kadar sürer bilemiyorum umarım yakında çıkar :D

İnşallah eskiden sürümler değişir o sırada içimizi bir heyecan kaplar son gaz sitelerin sürümleri alt yapıları değişir değişik modlar kurar sonra hadi bakalım kimin sitesi daha güzel oldu muhabbetine girer idik. İnsan bazen o günleri özlüyor :)