Beğen Butonu Yer Değiştirme

Başlatan Luess, 10 Şub 2018, 17:10

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Luess

Merhaba, beğen butonunda yer değiştirmek istiyorum şu kodlar kullanıldı;
.like_post_box {
    line-height: 22px;
    position: relative;
    display: none;
    }
Kodunu aşağıdaki kodla değiştik
.like_post_box {
    line-height: 22px;
    position: relative;
    display: none;
    float: right;
    margin-right: 16px;
}

Ancak ben tam olarak "Moderatöre rapor et" yazısının yanına gelmesini istiyorum. Ancak bu IP yazan yerin altına geliyor.

Yardımcı olabilir misiniz? Teşekkürler.

tarantula901

Display.template.php eke ekleyin bakalım kodlara
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Luess

tarantula901

Ektekini kullanın bakalım test etmedim ancak ekleyin haber verin kontrol edeyim

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Luess

IP'nin üzerine geldi bu seferde. Tam olarak Moderatöre rapor et yazısının yanına gelmedi yani.

Ek olarak, beğenildiğinde ben sadece beğeni sayısının gözükmesi için dil dosyasındaki yazıları sildim. Bu durumda şu şekilde oldu (1) gibi.

Ancak ben bunun rengini değiştiğimde tüm Moderatöre rapor et, son ileti gönderen gibi bir çok renkte aynı anda değişiyor. Yani bunları ayıramıyorum.

İstediğim renginin kırmızı olması ve +1 şeklinde gözükmesi. Bunu nasıl yapabilirim?

beğeni sisteminin css'sinide eke ekledim.

tarantula901

ektekini deneyin.

Ücretli Smf Destek İçin

Luess

IP'nin sonuna geldi şimdi de. Yine olmadı maalesef.

tarantula901

ektekileri kullan bakalım.

Ücretli Smf Destek İçin

Luess

http://prntscr.com/icsxtq böyle oldu şimdide aynı şekilde beğen sayısı +1 ve renkli değil yine (1) şeklinde gösteriyor kaç kişi beğendiğini

tarantula901

ekteki like dosyasını kullanın bakalım

Ücretli Smf Destek İçin

Luess

Kaç kişinin beğendiği artık gözükmüyor şimdide

tarantula901

Like butonunu sağa almak yanı Moderatore rapor et butonunun soluna almak için ekteki likepost.css dosyasını kullanabilirsiniz.

sonrasınd aşağıdaki dosya adımlarını uygulayın.

Temanızdaki Display.template.php dosyasında ara

ara ve kes bu kodu alırken ortada kalan kodlar echo açık yada kapalı değilse hata alabilirsiniz onlara dikkat edin.

if(!empty($modSettings['lp_mod_enable']) &&
 LikePosts::$LikePostsUtils->isBoardIncluded($context['current_board'])) {

$context['like_posts']['single_msg_data'] = LikePosts::$LikePostsUtils->isPostLiked($context['like_posts']['msgs_liked_data'], $message['id']);

echo '<div class="like_post_box floatleft">';
 if(!$message['is_message_author'] && LikePosts::$LikePostsUtils->isAllowedTo('lp_can_like_posts')) {
 echo '
 <a class="', $context['like_posts']['single_msg_data']['already_liked'] ? 'like_link' : 'unlike_link', '" id="like_',$message['id'],'" href="#', $context['like_posts']['single_msg_data']['already_liked'], '" onclick="lpObj.likeHandler.likeUnlikePosts(event,', $message['id'],', ',$message['member']['id'],'); return false;">', $context['like_posts']['single_msg_data']['text'],'</a>';
 }

if(LikePosts::$LikePostsUtils->isAllowedTo(array('lp_can_view_likes', 'lp_guest_can_view_likes_in_posts'))) {
 echo '
 <a id="like_post_info_'. $message['id'] .'" href="javascript:void(0)" onclick="lpObj.likeHandler.showMessageLikedInfo(', $message['id'], ')">
 ', !empty($context['like_posts']['single_msg_data']['count']) ? '<span id="like_count_'. $message['id'] .'">('. $context['like_posts']['single_msg_data']['count_text'] .')</span>' : '', '
 </a>';
 }
 echo '</div>';
 }

kodu ara

// Are there any custom profile fields for above the signature?
 if (!empty($message['member']['custom_fields']))
 {
 $shown = false;
 foreach ($message['member']['custom_fields'] as $custom)
 {
 if ($custom['placement'] != 2 || empty($custom['value']))
 continue;
 if (empty($shown))
 {
 $shown = true;
 echo '
 <div class="custom_fields_above_signature">
 <ul class="reset nolist">';
 }
 echo '
 <li>', $custom['value'], '</li>';
 }
 if ($shown)
 echo '
 </ul>
 </div>';
 }

üstüne ekle

if(!empty($modSettings['lp_mod_enable']) &&
 LikePosts::$LikePostsUtils->isBoardIncluded($context['current_board'])) {

$context['like_posts']['single_msg_data'] = LikePosts::$LikePostsUtils->isPostLiked($context['like_posts']['msgs_liked_data'], $message['id']);

echo '<div class="like_post_box floatleft">';
 if(!$message['is_message_author'] && LikePosts::$LikePostsUtils->isAllowedTo('lp_can_like_posts')) {
 echo '
 <a class="', $context['like_posts']['single_msg_data']['already_liked'] ? 'like_link' : 'unlike_link', '" id="like_',$message['id'],'" href="#', $context['like_posts']['single_msg_data']['already_liked'], '" onclick="lpObj.likeHandler.likeUnlikePosts(event,', $message['id'],', ',$message['member']['id'],'); return false;">', $context['like_posts']['single_msg_data']['text'],'</a>';
 }

if(LikePosts::$LikePostsUtils->isAllowedTo(array('lp_can_view_likes', 'lp_guest_can_view_likes_in_posts'))) {
 echo '
 <a id="like_post_info_'. $message['id'] .'" href="javascript:void(0)" onclick="lpObj.likeHandler.showMessageLikedInfo(', $message['id'], ')">
 ', !empty($context['like_posts']['single_msg_data']['count']) ? '<span style="color:red;" id="like_count_'. $message['id'] .'"> + '. $context['like_posts']['single_msg_data']['count_text'] .'</span>' : '', '
 </a>';
 }
 echo '</div>';
 }

Beğenın sağında +1 şeklinde eklemek istiyorsanız üsteki kodları eklemeyi unutmayın.

Ücretli Smf Destek İçin

Luess