Sohbet kutusundaki gecikme.

Başlatan tr-servers, 17 Nis 2017, 20:45

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tr-servers

Merhaba;
Çok can sıkan bir sorunum var.
Sohbet kutuma iletimi yazıyorum enterliyorum. bekliyorum ama oraya gelmiyor yazdığım. Anca f5 yani sayfayı yenilediğimde görebiliyorum.
-Şimdiden teşekkür ederim.

Ayarlar şu şekildedir.:

tarantula901

Shoutboxmu kullanıyorsunuz yenıleme suresini 5sn yapın. çok dusuk olunca takılıyor sanırım
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

tr-servers

aynen onu kullanıyorum hocam. Süreyi 5 saniye yaptım. Fakat aynı sorunla karşı karşıyayım.
Bazı forumlarda görüyorum. Sohbete yazıyorum enterliyorum. Anında ekranda gözüküyorr -,- :) Temadan kaynaklı veya sunucudan kaynaklı olacağını sanmıyorum ama :D

tarantula901

Sorun tam olarak neden kaynaklandiğini malesef bende bilmiyorum cunku sorun bu sitedede var
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

tr-servers

sizin kullandığınız bu sohbet kutusunu böyle shoutbox gibi boyutlarına çevirebilirmiyiz acaba? sonra aynı konumuna alabilirmiyiz?

tarantula901

Bu sitedeki shotbox zaten söylediğinizi tam anlayamadim.

Ücretli Smf Destek İçin