Çalışmayan Eklentiler (resim) Sorunu

Başlatan TA3CY, 10 Ara 2016, 15:37

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçiler konuyu incelemekte.

TA3CY

Merhabalar,
Üyelerimizin eklenti olarak eklediği bazı resimler "attachments"dosyasında olmasına rağmen gözükmüyor.

Örnek link:
http://www.radyoamatorleri.com/dual-band-antenler/vhf-uhf-dual-band-dikey-anten-calismasi-t1142.0.html

Sizce sorun ne olabilir

Bu siteden ne aldığın değil,ne verdiğin önemlidir.

tarantula901

Yeni eklentilerdemi sorun var yoksa eski eklentilerdemi sorunu yaşıyorsunuz.

Eklentiye tıkladığınızda resim gözüküyor değil mi

Bu sorunu bende yaşadığımdan dolayı eklenti haricinde resimleri farklı  bir mod ile yüklüyorum malesef.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

tarantula901

Şuanda bir kaç testlerimde kendi sitemde sorun yaşıyordum bu konuda ancak hiç bir çözüm üretmedim siz bu konuyu açınca bir çözüm buldum siz deneyin bakalım.

Admin panele girdikten sonra

Eklentiler ve Avatarlar / Eklenti ayarları / "İletinin altında gösterilen resimleri yeniden boyutlandır"  kısmındaki tıkı kaldırın.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

TA3CY

Selam tarantula,
Evet eski resimlerde sorun var.Dediğini yaptım bazı resimler eklentinin altında kendini gösterdi.Fakat eklenti olarak eklenen resmi download olarak çalıştırıyor.İndirme yaptığımda ise resim gözükmüyor.İlk mesajdaki linkte deneme yapabilirsin

Ayrıca Yeni bir konu açıp resim eklemeyi denediğimde "Dosyanın yükleneceği dizin doludur"uyarısı alıyorum

tarantula901

Daha önceden hiç hosting değişimi yaptınız mı yoksa sürekli aynı yerdemisiniz.

"Dosyanın yükleneceği dizin doludur" Uyarısını eklenti klasoru  boyut sınırını geçtiğinizden dolayıdır.

Eklenti ayarları kısmından "Eklenti klasörünün maks. boyutu" kısmından boyutu yükseltin.

Ücretli Smf Destek İçin

TA3CY

Alıntı yapılan: tarantula901 - 10 Ara 2016, 17:48Daha önceden hiç hosting değişimi yaptınız mı yoksa sürekli aynı yerdemisiniz.

"Dosyanın yükleneceği dizin doludur" Uyarısını eklenti klasoru  boyut sınırını geçtiğinizden dolayıdır.

Eklenti ayarları kısmından "Eklenti klasörünün maks. boyutu" kısmından boyutu yükseltin.

Evet yapıldı,bahsettiğin max boyut bölümünü buldum ve klasor ayarını yaptım bu sorun çözüldü.Yeni eklenti eklenebiliyor.

Eski mesajlardaki resmi görüntüleme problemi devam

tarantula901

"Eski mesajlardaki resmi görüntüleme problemi devam" taşıma sırasında eklenti klasorundeki eklentiler zarar görmüş olabilir.

Bakmış olduğunuz resimin id bakarak ftp eklenti klasorunde var olup olmadığını kontrol edin bakalım

Ücretli Smf Destek İçin

TA3CY

"attachments" kalsor içinde ID numarası var(örnek 882) Sahip/grup 10142 503  olarak gözüküyor.
*Bu arada Ftp programı File zilla

TA3CY

Şimdi fark ettim Yeni bir eklenti eklendiğinde sahip/grup 48 48 olarak gözüküyor

tarantula901

sahip/grup ile alakalı bir durum değildir diye düşünüyorum eminde değilim o fılezılla ıle ılgılı gibi bir durum sanki

Ücretli Smf Destek İçin

TA3CY

Çok sayıda resim var hem yer kaplıyor,hemde çalışmıyor yinede  bilgi için teşekkür ederim.

tarantula901

Ücretli Smf Destek İçin

husami

ftpden izin ayarlarını 777 yada 755  yapın düzelecektir
F1 online menejerlik oyunu

indirmek yok kurmak yok üye olmak yeterli yarışlar canlı

salı ve cuma 21de

oyunun linkinden üye olup aramıza katılabilirsiniz
https://www.gpro.net/?id=16B7385991EE

buda whatsapp grubumuz
https://chat.whatsapp.com/CVMxaGyNizFFarkMr2oRsJ

TA3CY

husami

777 yedi yapın atachments klasörünün izin ayarlarını ve cache klasörünün içine girerek içindekilerin hepsini silin
F1 online menejerlik oyunu

indirmek yok kurmak yok üye olmak yeterli yarışlar canlı

salı ve cuma 21de

oyunun linkinden üye olup aramıza katılabilirsiniz
https://www.gpro.net/?id=16B7385991EE

buda whatsapp grubumuz
https://chat.whatsapp.com/CVMxaGyNizFFarkMr2oRsJ