Temalar ve Görünüme tıkladığımda 403 hatası alıyorum

Başlatan serdo, 25 Şub 2017, 20:45

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçiler konuyu incelemekte.

serdo

portal için wordpress'i ana sunucuya kurdum forumu ise forum klasörüne kurdum.Ama bir sorun var Temalar ve Görünüme tıkladığımda bu hatayı alıyorum

tarantula901

Tüm dosyaları tam olarak ftpde olup olmadığına emin olun ondan sonra tekrar deneyin. hata mesajları kısmında hata oluşuyor mu?
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

serdo

Alıntı yapılan: tarantula901 - 25 Şub 2017, 21:39Tüm dosyaları tam olarak ftpde olup olmadığına emin olun ondan sonra tekrar deneyin. hata mesajları kısmında hata oluşuyor mu?

hocam ben forumu sunucuda otomatik kurdum ve yalnızca Temalar ve Görünüme girilmiyor

tarantula901

Siteyi yeni kurduğunuzu gördüm hiç bir şey yok iken smfnin upgrade dosyalarını ftp ana dizinine ftp programıyla tekrardan atarmısınız sorun düzelecekmi kontrol edelim.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

serdo

hocam wordpress de kullanacaktım portal olarak o yüzden forumu ayrı kuruyorum.dediğinizi yaptım ana dizine kurdum ama sunucudan otomatik değil ftp den ben kurdum bu sefer bu sorun çıktı :)

tarantula901

Ücretli Smf Destek İçin

serdo

hocam site düzeldi ama bu sefer dil karekter sorunu oldu ve yine Temalar ve Görünüme tıkladığımda aynı hatayı aldım şok olmuş durumdayım

tarantula901

Utf8 dosyalarını atman gerekiyor tekrardanda yeni kurulan bir sitede bu şekilde sorun çıkmaması lazım kurmuş olduğunuz mod vs varmı.

Şimdi hatırladımda bu sorun hosting kaynaklı  geldi bana çünkü aynı sorunu yaşayan bir arkadaş vardı aynı şekilde hosting tarafından çözülmüştü.

Kullanılan temaya tıklayıncamı sorun çıkıyor yoksa tema yukleme kısmına gelincemi

Ücretli Smf Destek İçin

serdo

forum sıfırdan kuruluyor hiçbir eklenti mod ve düzenleme yok yönetim panelinde ''Temalar ve Görünüme'' tıkladığımda hatayı alıyorum

tarantula901

Ftp girip dosya izinlerini kontrol edermisiniz. klasor izinleri 755 dosya izinleri 644 olması lazım onlar düzgün ise sorun hosting kaynaklı

Ücretli Smf Destek İçin

serdo

hocam chmod izinleri yaptım yine aynı sorun devam ediyor sadece ''Temalar ve Görünüme''giremiyorum onun dışında herşey yapabiliyorum eğer host ise sizce neden kaynaklanmış olabilir?

tarantula901

2. olarak Themes klasörünün izinlerini 777 yapıp deneyin olmazsa 755 yapın.

Tam olarak sebebi nedir bilemiyorum sadece bu tür sorun yaşayıp'da hosting tarafından çözüldüğünü hatırlıyorum sadece.

Test için paket yükleme kısmına girmeye çalışın sorun var mı bakın.

Ücretli Smf Destek İçin

serdo

paket yükleme kısmına girdim paketi yükledim [ Modifikasyonu Yükle ] dediğimde aynı hata oradada var

tarantula901

ftpde bulunan paketler klasorunun iznini 777 yapın tekrar deneyin aynı hatayı alıyorsanız klasoru iznini eski halina alın.

Eklenti yüklemeyede deneyin ondada aynı sorun varmı.

Eğer hata aynı ise sorun hosting kaynaklı yazarsınız hostinginize. dosya yükleme ile ilgili sorun var sanırım.

Ücretli Smf Destek İçin

serdo

işte sorun orada hocam hosting firmam sorumsuz ticket acıyorum cevap vermiyor ilgilenmiyorlar.Dediğiniz gibi sorun hostingte.