Default arkaplan

Başlatan MehmetDmr, 16 Mayıs 2018, 20:30

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

MehmetDmr

Background nasıl değiştirebiliriz?

tarantula901

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

MehmetDmr

Hocam kırmızı alan ile çizdiğim yerin http://prntscr.com/jiq0uo

tarantula901

Suan cepteyim ama yardimci olabildigim kadar yardimci olacagim.

Cssde body olmasi lazim o koda background ekleyebilirsin css bilgin varsa tabi
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

MehmetDmr

tarantula901

Site forum linki nedir

Ücretli Smf Destek İçin

MehmetDmr

tarantula901

Ozaman su kodu ekleyin body{background:red;}

Ücretli Smf Destek İçin

MehmetDmr

Hocam şimdide yanlış bir şey yaptım sunucu gitti bi yardım ederseniz çok sevinirim yanlışlıkla bir şey kuruyordum bir hata yaptım kurduklarıma baktım aynı ama olmadı

tarantula901

Cepteyım yoksa yardımcı olurdum kurdugun bır mod ıse manueline bakarak kodları kaldırduzelir.
Sen tam olarak ne yaptın.

Ücretli Smf Destek İçin