Simple Portal ile ilgili

Başlatan lazhoroni, 20 Şub 2019, 01:52

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

lazhoroni

https://www.smdestek.net siteme ilk giriş yaptığımda böyle boş bi ekran alıyorum. Sonra f5 atınca yada Anasayfa butonuna tıklayınca düzeliyor. Portal geliyor. Nasıl düzeltebilirim?
Hatta şöyle de yapabiliriz. Portal yerine Anasayfa'da forum açılsın. Portal için üst kısımda ayrı seçenek olsun. Yapabilir miyiz?

tarantula901

Sitenizde şuanda direkt açılıyor dediğiniz gibi bir sorun yok.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

lazhoroni

Usta dediğim gibi nasıl yapabilirim. Anasayfa forum olup, portal için üst kısma bi buton ekleyebilir miyim?

tarantula901

portal ayarlarına bir göz at bakalım
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

lazhoroni

böyle seçenekler var abi. Ben hepsini tek tek denedim ama ayrı bi şekilde yapamadım. Ücretli yardımcı olur musun?

tekyürek

Ana sayfada forum acilmaz  sizin istekleriniz  cok acayip  portal modunu birini bulup badtan yazdirin

Cok ince ayrintilara giriyorsunuz  cok mantiksiz ana sayfada forum acilirmi  ben boyle bir istek hayatimda duymadim  portal  kullanma direk forum acilsin diyorsan

lazhoroni

abi anasayfada portal açılmıyor cünkü. siteyi yeni pencerede açtığımda portal gelmiyor. sizde düzgün ama ben kime baktırsam sorun var. Düzelmiyor. Portalı makale yazmak icin kullanacağım. O yüzden ayrı bi buton Forum butonu gibi eklenebilir mi diye sordum.

Örnek resimdeki gibi o kısma ek bi kısım eklencek.

tekyürek

Takilmayin boyle seylere  bisey olmaz ana sayfaymis forummus o.d siz konu acip sitenizi buyutmeye vakin