Baştan editlenen tema

Başlatan Critical, 28 Şub 2019, 22:19

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Critical

Ortağımın editlediği , temayı sizlerle paylaşmak istedim.

Link için Tıkla!

Not: Ss'teki site artık kullanılmadığından sansür koymadım.

tarantula901

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Critical

gecitli

Alıntı yapılan: Critical - 28 Şub 2019, 22:19
Ortağımın editlediği , temayı sizlerle paylaşmak istedim.

Link için Tıkla!

Not: Ss'teki site artık kullanılmadığından sansür koymadım.

bu arkadaşina soyle lisans anahtarini silmeyi unutmuş onuda silsin

Alıntı YapCopyright Ã,© 2019 by webtiryaki

Theme by Gecitli
http://webtiryaki.com
- You are allowed to edit any parts of theme, without authors knowledge, but you can't redistributate it, share it or sell it.
- You are not allowed to change authors Copyright.
http://www.webtiryaki.com

webmaster forumu

Free & Premium Responsive Themes for SMF.

tarantula901

Alıntı yapılan: gecitli - 28 Şub 2019, 23:48bu arkadaşina soyle lisans anahtarini silmeyi unutmuş onuda silsin

Gecitli en büyük sorun bu zaten lisans sorununa çözüm bulman gerek. İstiyorsan bu konuyu kaldırabilirim.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

gecitli

Alıntı yapılan: tarantula901 - 01 Mar 2019, 01:22Gecitli en büyük sorun bu zaten lisans sorununa çözüm bulman gerek. İstiyorsan bu konuyu kaldırabilirim.

aslinda soylemeyecektim ama rahat duramadim js,ye brentax eklemiş vatandaş indirip kuran varsa tema dasyalarini indirilen dosyada dahil silsin sonrada modemini resetlesin sizde bu konuyu silmeyin ibreti alem icin dursun insanlar böyle temalarla ne indirdiklerini görsun.

not olarak bunuda bilsin insanlar temada copyriht js var ama bunu onlar göremezler o cpyriht kalkinca sistem bana mail atiyor kodlarin bir kismini paylaşayim sorun bu insanlarin coğu cocuk olmasi.

// Copyright too stacked ?
var cpelm = jq("footer li.copyright>span.smalltext>br").length;
if(cpelm>0)
jq("footer li.copyright").css("line-height", 16+"px");
jq("footer li.copyright").css("display", "block");
jq("footer li.copyright").css("color", "#a4a4a4");
jq("footer li.copyright").css("opacity", "1");

var smfCpr = jq("li.copyright").html();
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
}

});

http://www.webtiryaki.com

webmaster forumu

Free & Premium Responsive Themes for SMF.

cgozuagca

bu temanın altına geçitlinin ismini vererek kulanmama izin veriyormusunuz tema istediğim şekilde editlenmiş

tekyürek

Alıntı yapılan: cgozuagca - 02 Mar 2019, 02:39bu temanın altına geçitlinin ismini vererek kulanmama izin veriyormusunuz tema istediğim şekilde editlenmiş

Gecitli hocamizin bahsettigi guvenliginiz açisindan silin diyor sanirim  demekki temanin icine kodlar eklemisler  pc nize vs sitenize erisebilirler demek oluyor

Boyle her gördugunuz temayi sitenize yuklemeyiniz dolandirici dolu piyasada  sonra sitem hecklendi demeyin :)

Enes Can

Alıntı yapılan: tekyürek - 02 Mar 2019, 14:09Gecitli hocamizin bahsettigi guvenliginiz açisindan silin diyor sanirim  demekki temanin icine kodlar eklemisler  pc nize vs sitenize erisebilirler demek oluyor

Boyle her gördugunuz temayi sitenize yuklemeyiniz dolandirici dolu piyasada  sonra sitem hecklendi demeyin :)
Hiçbir şekilde kod eklemedik. Sadece index.css üzerinden renkleri değişip , images klasöründen resimleri değiştirdik. Aksine hiçbir zararlı yazılım veyatta kod eklemedik. İndirdiğim gibi sadece bunları yaptım. @gecitli onları sen eklemiş olmayasın ?

tekyürek

Alıntı yapılan: Reaper - 02 Mar 2019, 14:13Hiçbir şekilde kod eklemedik. Sadece index.css üzerinden renkleri değişip , images klasöründen resimleri değiştirdik. Aksine hiçbir zararlı yazılım veyatta kod eklemedik. İndirdiğim gibi sadece bunları yaptım. @gecitli onları sen eklemiş olmayasın ?

Bak yanliş dusunuyorsun gecitli gibi adini saysan 2 yada 3 tane tema yapimcisi kaldi
Adamin smf icin verdigi emek cook  bu  gecitli gibi kisiler sayesinde sitenize ücretsiz tema yukleyip kullaniyorsunuz
Adam temayi yapip emek veriyorsa lisans koymayada hakki var

Ücretli temalarini hatta para almiyor yardim kurulusuna bagis yaptirip temayi veriyor

Tanimadigin icin  yanlis konusuyorsun  bence  haksızsin  arastir gecitli  kimmis  diye bence

ByGold

Alıntı yapılan: tekyürek - 02 Mar 2019, 17:16Bak yanliş dusunuyorsun gecitli gibi adini saysan 2 yada 3 tane tema yapimcisi kaldi
Adamin smf icin verdigi emek cook  bu  gecitli gibi kisiler sayesinde sitenize ücretsiz tema yukleyip kullaniyorsunuz

Ücretli temalarini hatta para almiyor yardim kurulusuna bagis yaptirip temayi veriyor

Tanimadigin icin  yanlis konusuyorsun  bence  haksızsin  arastir gecitli  kimmis  diye bence
Haklısın gecitli nin tüm temalarına bakma ve indirme fırsatım oldu hepsi birbirinden güzel ama temayı eidtlerlen isim neden siliyorlar onu çözemiyorum ayıp etmiş yani silmesi.
Bir Umuttur Yaşamak!

Enes Can

Alıntı yapılan: tekyürek - 02 Mar 2019, 17:16Bak yanliş dusunuyorsun gecitli gibi adini saysan 2 yada 3 tane tema yapimcisi kaldi

Her ne kadar böyle bir insan olsa bile iftira atmaması gerek bence. Öyle  değil mi? :dayak:s
Alıntı yapılan: ByGold - 02 Mar 2019, 20:24Haklısın gecitli nin tüm temalarına bakma ve indirme fırsatım oldu hepsi birbirinden güzel ama temayı eidtlerlen isim neden siliyorlar onu çözemiyorum ayıp etmiş yani silmesi.
Bu seni hiç alakadar etmez

ByGold

@gecitli hocam bu reaper adlı arkadaş başka oyun forumlarında sizin temayı kendi yapmış gibi gösteriyor + footerdan isminizi silmiş.
Bir Umuttur Yaşamak!

Enes Can

Alıntı yapılan: ByGold - 03 Eyl 2019, 18:03@gecitli hocam bu reaper adlı arkadaş başka oyun forumlarında sizin temayı kendi yapmış gibi gösteriyor + footerdan isminizi silmiş.

Oraya editlediğim yazmışım zaten. Böyle rezalet olamaz  yuhphii

ByGold

Alıntı yapılan: Reaper - 19 Ekm 2019, 14:48Oraya editlediğim yazmışım zaten. Böyle rezalet olamaz  yuhphii
editlediğini biliyoruzda gecitlinin ismini silmekte ne biliyim yani tam bir  :dayak:s
Bir Umuttur Yaşamak!