[SMF] Bu Temanın Alt Yapısı Nedir

Başlatan mysql, 04 Şub 2019, 22:04

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

mysql

Selamun Aleyküm Bu Temayı Kurucam Forum Sayfama Ama Oturum Hatası veriyor kurmuyor bazı kişiler alt yapısı uyuşmuyor dediler bilgim fazla yok bu temanın alt yapısı nedir örnek:infernomu başka bir şeymi

Yada Kurulumunda Yardımcı Olucak Varsa

DC:https://discord.gg/jZcdst

tarantula901

Kurulumunda ne tür sorunlar yaşıyorsunuz sorunları yazın ona göre çözüm üretelim.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

mysql

Alıntı yapılan: tarantula901 - 04 Şub 2019, 23:00Kurulumunda ne tür sorunlar yaşıyorsunuz sorunları yazın ona göre çözüm üretelim.

Mysql bağlantısını alamadım kurdum ayarlamalarını yaptım karakterler falan gözükmüyor nasıl ayarlarım

tarantula901

Sfm dışı bir ayar gerekiyor sanırım farklı bir mysql kodlaması yapılmış ise ayar dosyası mevcut ise db bilgilerini girmeniz gerekebilir.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

ByGold

Ya horizon teması yada lagusta teması olabilir
Bir Umuttur Yaşamak!

Focus