SMF 2.1 Kurulumu resimli anlatım

Başlatan tekyürek, 11 Ekm 2014, 23:47

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tarantula901

Alıntı yapılan: Sosyal Öğretmeni - 07 Ara 2017, 22:36Tarantula olayı çok dramatize etmişsin Sanki?!
Ben de biliyorum, tema, veritabanı, işletim sistemi, scriptler vb say sayabildiğin kadar ... bütün bunlar çok güzel olsa da içerik orijinal ve güncel olmazsa site sıfırın oğlu sıfır oluyor.
Ya sadece değişiklik olsun diye yapmaya çalışıyoruz. Hem bakarsın geri geliriz. Sanki işimizin adı ney...
Ya zaten xen Foroya para verdiğim de yok. Bedava buldum bu yüzden deneyeceğim. Siteler zaten (bana ait siteler) aylık 10 tl kazanıyor. Bununla ne yatırım yapacağım. Boşver gitsin.
En önemlisi de siteleri alan olsa kökünden satar kurtulurum.
Yav işte anla birşeyleri eğlence için, uğraş için vb ne bileyim işte birşeyler için yapıyoruz. Olursa olur.

Birde ahmettektas.com a evdrslerinin yedeğini yükledim. Şuan için hatasız görünüyor. Şimdi bu ahmettektas.com un yedeğini alıp xenForo ya geçireğim bakalım yapabilecek miyim. Valla deneme yanılmayla dün harikalar başardım.

Zaten sunucu da bizim host da bizim, site isimleri de bizim... Say sayabildiğin kadar.
Her neyse boşu boşuna yazmayalım.
Hayırlı forumlar dilerim...

Biraz öyle oldu sonrada dedim olsun sıkıntı yok :D

Sürekli script değişiminde var olan hitlerinizi kaybetme olasılığıda var bildiğin google tema değiştirdiğimiz sitelerde bile hitleri düşürdü malesef bu googlenın insafına kalıyor oyuzden yoksa farklı script seçimi size kalmış birşey  tabi siz diyeceksiniz hit varda birde kaybetmesimi kaldı :D :D

Ha siz test ediyorum diyorsanız o ayrı birşey hiti olmayan sitelerinizde denemeler yapabilirsiniz sitelerinizde site içi seoları araştırın onları sitenize uygulayın zaten fazla hiti olmayan siteleriniz varsa bi nevi test edip hangisinde işe yarıorsa onun iç seosunu kullanabilirsiniz.

Forum siteleri satışı çok zor oluyor ancak hit olarak iyi bir seviyede ise satışı kolay olma ihtimali olabilir.

Neyse aynen uzatmayalım bu konuda tabi konuşmak isterseniz sohbet kısmına bir konu açar oradan devam edebiliriz.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Resul D.

hocam ben bugün 2.1 beta 3 ü kurarken settings.bak.php hatası aldım Yukarıda settings.php yi kopyalayıp adını değiştirin demişssiniz ben o dosyayı bir önceki sürüm olan 2.0.15 den aldım. forum yine kuruldu bunun bir dezavantajı olurmu sisteme ?
Hakkımda Ne Düşünüyorsan, ALLAH Sana

tarantula901

Alıntı yapılan: Yeniceri - 29 Mar 2018, 20:24hocam ben bugün 2.1 beta 3 ü kurarken settings.bak.php hatası aldım Yukarıda settings.php yi kopyalayıp adını değiştirin demişssiniz ben o dosyayı bir önceki sürüm olan 2.0.15 den aldım. forum yine kuruldu bunun bir dezavantajı olurmu sisteme ?

Forum kurulur ancak smf 2.1 e ait setting dosyalarını kullanın çünkü smf 2.1 de olan fonksiyonlar çalışmayabilir oyuzden 2.1 dosyasını kullanın.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin